Bezpłatne Porady Computer

64 bity rejestru czystsze

64-bit do czyszczenia rejestru jest po prostu czyszczenia rejestru, który jest zdolny do czyszczenia 64-bitowego systemu operacyjnego.

To nie było tak dawno temu, 64-bitowe systemy operacyjne były bardzo rzadkie. Zwykle tylko duże komercyjne serwery komputery, takie jak na przykład stosować je. Teraz wszyscy jesteśmy wejść w wielu przypadkach, przechowywania filmów na naszych komputerach, więc potrzebujemy 64-bitowych systemów. Dlatego wszyscy musimy 64-bitowe czyszczenia rejestru, aby oczyścić rejestry te systemy operacyjne zatrudniają. W tym artykule, będziemy wyjaśniać dlaczego.

Pomyśl o 32-bitowym systemie operacyjnym, jak licznik, który będzie liczyć się do liczby 1, a następnie 32 zerami. Jakie imię dla tego numeru, nie wiem. Ponadto, choć nie jest to do końca prawda, wyobrazić sobie ten numer reprezentuje ilość energii w rejestrze systemu Windows musi obsługiwać system operacyjny, który jest 32 bitów. Teraz staram się wizualizować numer 1, po której następuje 64 zer. Wyobraź sobie reprezentują władzę rejestr systemu Windows będzie potrzebne do uruchamiania 64-bitowego systemu operacyjnego Windows. W ten sposób można łatwo dostrzec różnicę między wielkością tych dwóch systemów operacyjnych.

Porównując pomarańcze z pomarańczami

Gdy masz pomysł różnicy pomiędzy tymi dwoma systemami, można zauważyć, że program przeznaczony dla 64 bitów, czy to jest do czyszczenia rejestru lub inny rodzaj programu nie będzie działać na systemie 32-bitowym. To dlatego, że 32 bity po prostu nie wystarczy, aby pomieścić 64-bitowy program. Na początku komputerów 64-bitowych, nie można uruchomić 32-bitowy program na nich, albo. Jednak teraz, jest tryb zgodności, które zwykle jest włączany automatycznie podczas instalacji 32-bitowego programu na komputerze 64-bitowym. Mimo to, przeciwnie, nie jest możliwe.

64-bitowe komputery

Dodatkową komplikacją jest fakt, potrzebujesz 64-bitowego systemu operacyjnego do uruchomienia 64-bitowego komputera. Instalacja 32-bitowego systemu operacyjnego na wielkim potężnym 64-bitowym komputerze nie będzie po prostu pracować. Ponadto, jak zapewne się domyślacie, nie można zainstalować jeden, który jest 64-bit na 32-bit.

Punktem wszystko to, te dwa rodzaje wymagań systemu operacyjnego, są bardzo różne. Tak więc, te typy rejestrów, które wykorzystują ten sam sposób różnią się od siebie. Dlatego też różne środki do czyszczenia rejestru są potrzebne, aby oczyścić swoje rejestry. Na szczęście, wszystkie nowsze 64-bitowych sprzątaczki widziałem są wstecznie kompatybilne z rejestrów 32-bitowych. Innymi słowy, można zobaczyć w "wymagania systemowe" z czyszczenia rejestru, który może być zainstalowany na 32 lub 64-bitowym systemem operacyjnym.

Jednak starszy, zbudowany na 32 bit, które moim zdaniem są przestarzałe, nie może być używana do czyszczenia rejestru systemu 64-bitowego. Odwagi jednak większość nowych czyszczenia rejestru opracowywanych obecnie są kompatybilne z systemami 64-bitowymi. Nadal, niestety, należy upewnić się o tym fakcie, gdy szukasz sprzątaczka do naprawy problemów z rejestru 64-bitowego.

Nauczyłeś się wiele na temat czyszczenia rejestru, co robią i dlaczego używanie ich jest konieczne utrzymać komputer działających na najwyższych obrotach. Teraz zobacz jak dostać darmowe skanowanie z czyszczenia rejestru systemu Microsoft, które również eliminuje wirusy i spyware, aktualizacji sterowników, a nawet zawiera program do defragmentacji. Pobierz bezpłatne skanowanie z Max Utilities. Również uzyskać więcej informacji poufnych na temat poprawy wydajności komputera na przyspieszenie komputera.Dansk, Deutsch, English, Español, Français, Italiano, 日本語, Nederlands, Norsk, Polski, Português do Brasil, Suomi, Svenska