Bezpłatne Porady Computer

Co zrobić, gdy awarii komputera

Większość użytkowników komputerów nie doświadczyłem tego problemu w życiu ich maszyny. Możecie być grając w gry lub robi trochę pracy. nagle zatrzymywaniu maszyny i nic nie porusza się bez względu na to, co robisz.

Prawdopodobnie na tym etapie będzie również doświadczyć tego, co jest znane jako niebieski ekran śmierci lub BSOD. Innymi słowy, komputer lub laptop rozbił.

Aby umieścić go łagodnie, są one po prostu frustrujące i będzie kosztować cię czas i pieniądze, gdy ważnymi terminy nie są spełniane.

Ważnym pytaniem jest, aby zrozumieć, dlaczego awarii komputera. Odpowiedź dla awarii systemu, będzie most w większości przypadków do skorumpowanego rejestru lub wirusa są pobierane bez wiedzy użytkownika.

Niestety, jeszcze, dzisiaj z od wieku internet, komputery i tabletek, zagrożenie of hakerami i wirusami jest tak powszechne.

W sprawie uszkodzonego rejestru, jest to bardzo powszechny problem i to się dzieje, ponieważ na jakiś czas, że dodawanie i usuwanie nowych aplikacji. Niestety to nie jest wykonane prawidłowo.

To buduje w wyniku plików i danych staje uszkodzony. Awaria się system komputerowy stara się chronić dane na komputerze.

Inną przyczyną problemów, jest to, że dysk działa napęd może z pamięci. Wszystkie systemy muszą procent pamięci do uruchomienia w ich mocy, ale jak gry i aplikacje stają się bardziej złożone, ale także zajmują więcej miejsca.

Dlatego, gdy próbujesz uruchomić wiele aplikacji, awarii może wystąpić, ponieważ z tego powodu zostało już wyjaśnione.

Sprzęt i oprogramowanie może również powodować problemy z powodu niezgodności. To może zdarzyć się, gdy upgrades są zainstalowane. Problemy kierowcy mogą także dodawać do tych konkretnych problemów.

Musi I wskazać out, że, jeśli zamierzają, aby naprawić problemów, samemu, prosimy o upewnij się,, że wiesz, to, co robisz. Możesz spotęgować problemy poważnie, jeśli się to źle. Można w końcu się dysk twardy wytrzeć i utraty istotnych i ważnych danych.

Najbardziej z problemów, związanych z o tematyce katastrofie komputerowego może jest prawdopodobnie klasyfikowane według wykonawczych ten wykorzystanie wśród o tematyce jakości środkiem do zmywania rejestru, w sprawie o tematyce regularnego podstawie. Jeden, że my polecam jest Max Utilities i tam jest link poniżej, w którym można skorzystać się of wolnego skanowania.

Oprogramowanie jest łatwe w obsłudze i nie trzeba, aby stać się ekspertem w dziedzinie komputerów, aby go używać. Polecam, bo to pracował dla mnie.Dansk, Deutsch, English, Español, Français, Italiano, 日本語, Nederlands, Norsk, Polski, Português do Brasil, Suomi, Svenska