Bezpłatne Porady Computer

Czy Twój komputer lub laptop uszkodzony - 3 górne znaki ostrzegawcze

Za życia w komputerze lub laptopie, będzie doświadczenie różnych problemów, takich spadek wydajności urządzenia, oraz dodatkowe błędy DLL i bał niebieski ekran śmierci. W skrajnych przypadkach system operacyjny będzie katastrofy.

Nigdy nie należy się spodziewać, aby uruchomić komputera maksymalnej wydajności, jak tylko kiedy kupił ją.

Tak jak każde urządzenie, trzeba się tym zająć i przeprowadzenia regularnej konserwacji.

Chcemy podkreślić w tym artykule trzy pierwsze znaki ostrzegawcze wskazujące, że rejestr komputera jest uszkodzony. Zaleca się przeprowadzenie czynności, aby uzyskać stały problem.

Pierwszy wspólny problem, który został już wspomniano, będzie maszyna zwalnia. Dzieje się tak, ponieważ w czasie, możemy dodawać i usuwać aplikacje i programy.

Jednak czasami programy nie są całkowicie usunięte, a to może prowadzić do konfliktów z istniejących danych. Uszkodzone pliki mogą spowodować.

Spadek wydajności danego urządzenia jest zazwyczaj pierwszym objawem problemów z rejestru. Innym objawem jest coraz komunikaty o błędach, które są bardzo przypadkowe. Najczęstsze rodzaje tych błędów są błędy przeglądarki Plus h System32, DLL i kernel 32 błędy.

Można również zauważyć, że strona główna została zmieniona na coś, co nigdy nie widział.

Gdyby tak się stało, nasz Najlepiej jest uruchomić czyszczenia rejestru, takich jak jakość Max Utilities. Pozwoli to na uruchomienie darmowego skanowania systemu, które powinny podkreślać problemy dla Ciebie.

Scan powinny znaleźć rejestru problemy i gdy system został oczyszczony z nich, komputer powinien być uruchomiony w porządku raz.

Ostatni wspólny problem, że użytkownicy komputerów spotkać jest niechciane pop-upy. Zazwyczaj jest to znak, że malware lub spyware został pobrany aż do komputera.

W ogóle to zrobić nieświadomie. Program maskuje się jako uzasadniony produktu i następnie pobrać go, myśląc, że jest w porządku. Proszę nie ignorować tych okienek pop jak oprogramowanie może monitorować aktywność i ukraść dane osobiste i prywatne, takie jak informacje finansowe.

Musisz dostać to złośliwe oprogramowanie z komputera jak najszybciej. Jeśli iść dalej i kupić dobry do czyszczenia rejestru, ale zaleca się, aby używać go regularnie.

Te wysokiej jakości pozwoli Ci ustawić czyszczenia harmonogram na bieżąco. Również te dobre, jak Max Utilities nie wymagają, aby być ekspertem w dziedzinie komputerów. Znalazłem oprogramowanie łatwe w obsłudze i realizacji.

Aby naprawić problemy z komputerem i przyspieszyć komputer, skorzystaj Max Utilities.Dansk, Deutsch, English, Español, Français, Italiano, 日本語, Nederlands, Norsk, Polski, Português do Brasil, Suomi, Svenska