Bezpłatne Porady Computer

Jak naprawić problemy z rejestru systemowego

Pierwsze Uznając Rzeczywistości

Nie ma znaczenia, jaki rodzaj komputera lub systemu operacyjnego, który jest zainstalowany. W końcu zaczynasz dostrzegać oznaki zaburzeń rejestru systemowego.

Wiesz, takie rzeczy jak komputer jest uruchomiony znacznie wolniej, należy wpisać określony adres URL i kończy się gdzieś indziej, losowe komunikaty o błędach, twoje funkcje klawiatury komputera nieprawidłowo, twój mysz komputerowa wydaje się wariuje, CD-ROM otwieranie i zamykanie szuflad przez siebie i wielu niekończący się strumień rzeczy znacznie niezwykłego. Bez długiej zapory ekspertyz, niech nam tylko zgodzić się te rzeczy sądość realistyczne wskazuje, że konserwacja komputera jest koniecznością.

Usuwaniu Opinie

Możesz zrobić wyszukiwarek internetowych i kończy się na forach, stronach ekspertów, stron produktów i miejsc obsługi komputera. Są miliony opcji, z każdego kierunku. Jestem zdania, można umieścić 500 osób w burzy wiatru i podjąć badania opinii tylko odkryć, kiedy wszystko jest powiedziane i zrobione musisz wierzących, że głosić wiatr wieje w każdej i każdym kierunku. Więc jeśli nie mylić przed próbował rozwiązać problem, co zrobić teraz, aby wymyślić realne rozwiązanie swoich nieszczęść komputerowych ?

Po pierwsze, dlaczego Problemy ?

Cóż, nie kupić komputer siępodpórka do książek ; masz zamiar go używać! Gdy to zrobisz wyszukiwanie w Internecie, będziesz zbierać wirusy, robaki, trojany, spyware, adware, ciasteczka i etażerka. Przy zakupie oprogramowania, takich jak zapory ogniowe, czyszczenia rejestru, Tweekers PC, gier, muzyki lub filmów do pobrania i 100 innych rzeczy, będziesz je zainstalować i usunąć niektóre z nich, jak również. Robiąc te rzeczy, rejestr komputera jest w końcu będzie rozwijać sytuacje. Z czasem komputer rozwija uszkodzony rejestr, bo kawałki są pozostawione programy, pliki instalacyjne nie są już używane, pozostają odinstalować pliki, ustawienia użytkownika zmienić lub dodaje, stare czcionki i pliki mnożą, wszystko kończy się w niewłaściwych miejscach, i wiele więcej.

Twoje pierwsze nieprzewidziane działania należy Samopomoc

Wziął czas, aby nauczyć się systemu operacyjnego, konta e-mail i jak to zrobić wszelkiego rodzaju wielkich rzeczykomputer jest zaprojektowane do zrobienia. Teraz przed zakupem jakichkolwiek rozwiązań informatycznych do rozwiązania niektórych sytuacjach możemy wcześniej omawianych i są potrzebne narzędzia i rozwiązania, powiem Ci kilka rzeczy można zrobić wszystko na własną rękę, aby utrzymać rejestru komputera zoptymalizowany.

Pierwsze samodzielne Pomoc Działanie

1. Przede wszystkim, jak korzystać z Internetudysku komputera zamierza przechowywać pliki internetowe, pliki tymczasowe i masz zamiar usunąć rzeczy, które idą do kosza rejestru i tylko w tym czasie może spowodować, że komputer straci maksymalną operacyjną prędkość. Wrócić to prędkość jednego pewniaka można zrobić totwardy oczyścić. To nie kosztuje nic, ale kilka minut czasu. Oto, co możesz zrobić.

2. Oczyszczanie dysku jest kwestią będzie przycisk Start w lewym dolnym rogu ekranu komputera i klikając na sam.

3. Spowoduje to wszystkie programy zainstalowane na swoim komputerze, a po sprawdzeniu, będziemy chcieli, aby następnie kliknij funkcji akcesoria.

4. Zgodnie z tym popup menu, w którym można następnie kliknąć na Narzędzia systemowe i pod tym przyciskiem naciśnięciu funkcji Oczyszczanie dysku. Nie bój się nic nie zmieniło krytycznego.

5. Wciśnij na Oczyszczanie dysku, a komputer automatycznie obliczy ilość wolnego miejsca na komputerze, który będzie w rzeczywistości ma liczbę minut. Po zakończeniu tego obliczenia będzie przedstawiane z niektórych kierunków działań. Po prostu kliknij na tylko następujące pola - pliki tymczasowe internetowe, Kosza i pliki tymczasowe, niż kliknij OK i Tak, gdy pojawi się monit, aby usunąć te pliki.

6.Oczyszczanie dysku będzie niż usunąć te pliki i zamknąć się automatycznie po zakończeniu działania. W ten sam przynieść prędkość komputera z powrotem do dobrej prędkości pracy i wyeliminować brzydkie ciasteczka, adware, pop-upy, itd.

Drugie Samopomoc Działanie

Po prostu używać komputera każde działanie rozpoczęcia i zakończenia jest przechowywany w segmentach, sektory, podłużnice i wszelkiego rodzaju rzeczy technicznych możemy obchodzi tak długo, jak rzeczy po prostu działają odpowiednio jakosprzedawca obiecał komputer zrobi. Tak, aby dalej dodawać prędkości do systemu operacyjnego tylko wypełnić prosty defragmentacji dysku komputera. To dość dużo podobna do operacji Oczyszczanie dysku po prostu wyjaśnić.

1. Idź do początku dostępu przycisk Akcesoria, a następnie w menu zobaczysz Narzędzia i ostatecznie ta pozwala naciskać na Defragmentator dysków.

2.Ekran popup i na to będziemy chcieli, aby nacisnąć przycisk Analizuj. Recenzja dysku zajmie kilka minut, a po zakończeniu doradzi czydefrementing odzyska i zorganizować wystarczającą ilość miejsca na dysku, aby ta operacja opłaci. Jeśli zalecaproces jest uzasadnione po prostu nacisnąć przycisk Defragmentuj. Proces ten może zająć sporo czasu w zależności od tego, ile wymagane jest plik poruszające.

Istnieje kilka innych ważnych rzeczy, które możesz zrobić, jak również do ochrony i optymalizacji komputera w innym artykule omówimy znaczenie utworzenia punktu przywracaniakomputer przed instalowania i usuwania oprogramowania lub za pomocą programu do naprawy rejestru. Pozwala tylko powiedzieć na razie przed opuszczeniem komputera na dzień po prostu naciśnij przycisk restart w opcji, które pojawia się, zanim faktycznie lub następnie zalogowaniu się na cały dzień. Ta automatycznie ustawia punkt przywracania na komputerze. Więcej szczegółów później.Dansk, Deutsch, English, Español, Français, Italiano, 日本語, Nederlands, Norsk, Polski, Português do Brasil, Suomi, Svenska