Bezpłatne Porady Computer

Jaki jest najlepszy do czyszczenia rejestru systemu Windows 10/8.1/8/7/XP/Vista

Z Vista jest jednym z najnowszych wersji systemu Windows, to nic dziwnego, że wiele osób stara się utrzymać go szybko i sprawnie działa z czyszczenia rejestru. Jednakże, istnieje wiele czyszczenia rejestru tam, że to może być bardzo mylące, aby wiedzieć, który z nich jestnajlepszy. Na szczęście udało nam się znaleźć czystsze, który działa bardzo dobrze na Vista!

Problemem w przypadku większości środków czyszczących rejestru jest to nie są one rozszerzone wystarczy działać na Vista. Bo Vista posiada wiele nowych funkcji, wiele starych czyszczenia rejestru nie są w stanie go naprawić prawidłowo, co sensu z nich korzystać. Widzisz, czyszczenia rejestru wszystkie zostały zaprojektowane z myślą o jednym celu - aby wyczyścić bazę danych rejestru i rozwiązać wszelkie problemy, które są tam.

Rejestr jestduża baza danych, która przechowuje wszystkie ustawienia i opcje dla twojego komputera, i została wprowadzona do systemu Windows w systemie Windows 98. Jest to w zasadziemiejsce dla systemu Windows do przechowywania wszystkiego od kolorów motywu systemu Windows, aby nazwy użytkowników i danych logowania i jest w związku z tym istotną częścią komputera. Jednak jest to również jedna z najczęstszych przyczyn problemów na komputerze, nawet w Vista.

Niestety,rejestr zawiera tak wiele ważnych informacji, że Windows czuje potrzebę nieustannie otwierać i edytować 100 procent plików rejestru na raz. Byłoby to w porządku, ale Windows pobiera mylić i zapisuje te pliki w niewłaściwy sposób, co czyni je uszkodzony i uszkodzony. Dzieje się tak na wszystkich wersjach systemu Windows, w tym Vista... i trzeba do czyszczenia rejestru, aby go naprawić.

Jednakże, ponieważ Vista jest takizaawansowany system operacyjny, w porównaniu do m.in. XP i 98, trzeba mieć pewność, że do czyszczenia rejestru jest rzeczywiście będzie nad nim pracować. Czyszczenia rejestru pracy przez skanowanie przez cały bazie danych i czyszczenie żadnych uszkodzonych plików rejestru, które ich znaleźć, a ponieważ Vista posiada wiele nowych funkcji i pliki w rejestrze, wiele starszych czyszczenia rejestru nie będzie oczyścić go prawidłowo.

W rzeczywistości, jeśli używasz niewłaściwego czyszczenia rejestru z Vista, możesz trwale uszkodzić komputer, ponieważ starsze czyszczenia rejestru, lub złej jakości środki do czyszczenia, po prostu oznaczyć wszystkie nowe części rejestru Vista jako problematyczne, co oznacza, że ​​będzie starał i usunąć je wszystkie z systemu. Oczywiście, może to spowodować niewyobrażalne szkody, a nawet mogą zapobiec Vista z załadowaniem się.

Najlepszy do czyszczenia rejestru Vista jestjeden, który wyczyści najbardziej realne problemy rejestru w możliwie najbezpieczniejszy sposób, a po przeprowadzeniu badań wielu z najbardziej popularnych środków czyszczących, stwierdziliśmy, żenarzędzie o nazwie Max Utilities jest rzeczywiścienajbardziej efektywne dla Vista. Które korzystały Max Utilities na naszych testów odkryliśmy, że może oczyścić się z najbardziej uszkodzone pliki rejestru, czyszczenia 2500 nad 1500 innych środków czyszczących występujących. Jest to możliwe, ponieważ jest to jeden z najnowszych środków czyszczących dostępnych na rynku, został uruchomiony w 2011 roku. Oznacza to, że został wyposażony w najnowszą technologię do pracy z takimi Vista, Windows 7 i Windows 8.Dansk, Deutsch, English, Español, Français, Italiano, 日本語, Nederlands, Norsk, Polski, Português do Brasil, Suomi, Svenska