Bezpłatne Porady Computer

Najlepsze funkcje czyszczenia rejestru

Czyszczenia rejestru są najlepsze narzędzia do optymalizacji szybkości i ogólnej wydajności systemu komputerowego.

Jeśli masz niskie osiągi prędkości z systemem komputerowym, lub że wnioski biorą wieki, aby załadować, nie daleko szukać rozwiązania. Najlepszym lekarstwem jest specjalne narzędzia komputerowe wiedzieć jak programów naprawy rejestru.

Ale zanim przejdziesz, musisz wiedzieć, jakie funkcje powinna nalegać na patrząc aby wybrać to narzędzie. Istnieje wiele z tych narzędzi w rynku. Czasami może się bardzo pomylić o jeden do wyboru. Jednakże, jeśli wiesz, jakie funkcje zwrócić uwagę, że nie będzie się mylić. Kiedy wyruszył, aby to istotne narzędzie PC, sprawdzić te zasadnicze cechy;

Przydatność wersji systemu Windows: ważne jest, aby sprawdzić, czy oprogramowanie jest zgodna z wersją systemu Windows na komputerze. Programy takie jak Max Utilities może być używany na różnych wersjach systemu Windows, takich jak Windows 7, Vista, 2000, '98, 2004. Ale upewnij się, jeden używany na komputerze jest inclusive. Jeśli używasz złego, można stworzyć więcej problemów na komputerze.

Automatyczne skanowanie / przywracanie funkcji: gdy program jest wyposażony w funkcję Auto Backup, komputera rejestru zostaną zarchiwizowane, aby uniknąć utraty ważnych plików, gdy wystąpi błąd. Funkcja ta jest bardzo istotne i muszą być obecne w narzędzia naprawy rejestru wybór. W ostatnim czasie większość czyszczenia rejestru są wyposażone w tę funkcję. Jednak, dowiedzieć się, czy ktoś Cię o Korzystanie z funkcji automatycznego tworzenia kopii zapasowych narzędzie.

Instrukcja obsługi: Jeśli jesteś użytkownikiem komputera początkujących, należy domagać się tej funkcji, oprócz dwóch wyżej wymienionych. To pomoże Ci szybko osiągnąć skanowania i czyszczenia komputera z pomocy niewiele lub nie. Max Utilities jest jednym z programów, z łatwym w użyciu interfejsem. Oferuje łatwą nawigację podczas skanowania i oczyszczania procesu.

Są to najlepsze cechy należy zwracać uwagę przy poszukiwaniu czyszczenia rejestru w celu optymalizacji wydajności komputera. Jednak istnieją także inne zaawansowane funkcje.Dansk, Deutsch, English, Español, Français, Italiano, 日本語, Nederlands, Norsk, Polski, Português do Brasil, Suomi, Svenska