Bezpłatne Porady Computer

Najlepsze i Free Registry Cleaner do komputera

Jeśli chodzi o wybór najlepszego darmowego oprogramowania czyszczenia rejestru są pewne rzeczy, które musisz wiedzieć, aby podjąć właściwą decyzję. Po pierwsze większość z rejestru programów ekologicznych, które można pobrać z Internetu nie są w rzeczywistości wolnego i żądać zapłaty pełnej rejestracji.

To jest rzeczywiście dobre, jak większość darmowy aplikacje stwarzają ryzyko infekcji komputera spyware lub adware, więc wypłacane opcja pc gwarantuje Państwu wysokiej jakości narzędzia naprawy. Pomimo tego, większość z nas korzysta z tych narzędzi naprawy pc kiedy nasze komputery zaczynają się mniej funkcjonalne, jak wielu z nas naprawdę wie, co robi w rejestrze?

W rejestrze systemu Windows jest po prostu mapa przechowywanie konfiguracji i bazy danych, która posiada wszystkie oprogramowanie systemów operacyjnych, konfiguracji sprzętu i profil użytkownika w formie zapisów. Głównym powodem, dlaczego rejestru stanie się problematyczne w czasie jest w dużej mierze ze względu na fakt, że przeciętny użytkownik komputera będzie wykonywać częste dodatki i usuwania oprogramowania i sprzętu komputerowego, które pozostawią w dysk twardy usiane zbędnych lub niewykorzystanych sterowników i plików. To w zasadzie powoduje rejestru rozszerzać na czas, w której będzie "nadęty" z dużej części niewykorzystany informacji, że wpłynie to negatywnie na zdolność systemu Windows do przetwarzania informacji od niego.

Więc jeśli okna musi stale odwoływać informacje z tej bazy danych do ładowania programów i zadań, można zrozumieć, dlaczego może to powodować problemy, takie jak rozkład prędkości, częste komunikaty o błędach i funkcjonalności mniej powinno być błędne. To dlatego trzeba regularnie wykonywać skany z najlepszych czyszczenia rejestru dostępnego wolnego, aby Twój komputer czysty i zapobiec awarii systemu.

Jeśli chodzi o wybór najlepszego wolnego czyszczenia rejestru systemu Windows mogą bardzo polecam Max Utilities. Ta optymalizacja pc i narzędzie do naprawy nadal zyskuje popularność ze względu na stałe możliwości naprawy i przechowywane mój błąd pc free.

Jeśli chcesz pobrać najnowszą bezpłatną wersję i skanowania komputera teraz odwiedź stronę poniżej.
www.maxutilities.comDansk, Deutsch, English, Español, Français, Italiano, 日本語, Nederlands, Norsk, Polski, Português do Brasil, Suomi, Svenska