Bezpłatne Porady Computer

Jaki jest najlepszy do czyszczenia rejestru na komputerze

Jest tak wiele różnych czyszczenia rejestru na rynku, że może być bardzo trudny wybór, aby wiedzieć, który z nich ma pomóc naprawić komputer najbardziej. Jest to duży problem, ponieważ oznacza to, że nie wiem, czy cleaner używasz rzeczywiście pomoże komputera.

Na szczęście byliśmy testowania wielu różnych czyszczenia rejestru i znalazłem jeden, który działa bardzo dobrze.

Problem z wielu czyszczenia rejestru jest to, że nie są wystarczająco silne, aby znaleźć większość problemów na komputerze. Widzisz, wszyscy rejestru narzędzia zostały stworzone, aby zrobić to samo zadanie - naprawić część systemu o nazwie rejestru.

Rejestr jest duża baza danych, która przechowuje wszelkiego rodzaju informacje i ustawienia dotyczące komputera, pozwalając komputer pamiętać takie rzeczy jak tło pulpitu oraz ulubionych internetowych, przy każdym uruchomieniu komputera.

Rejestru jest tak ważne dla Twojego komputera, że ​​jest to rzeczywiście nadużywane i powoduje wiele swoich największych problemów komputerowych.

Rejestr ma tak wiele ważnych plików wewnątrz, że system Windows jest zawsze otwarcie i edycję 100 plików rejestru na raz. To sprawia, że ​​bardzo mylić, co prowadzi go uratować wiele z tych plików w niewłaściwy sposób, co czyni je uszkodzone i zniszczone.

A kiedy to się stanie, komputer ma bardzo trudne zadanie konieczności rozszyfrować te pliki zanim je odczytać, co spowolni znacząco.

To jest duży problem, który ma wpływ na każdy komputer z systemem Windows, i jest tylko coraz gorzej ... ponieważ system Windows nie jest w stanie naprawić uszkodzone pliki rejestru sobie, prowadząc go po prostu budować coraz bardziej skorumpowanych nich.

Czyszczenia rejestru zostały stworzone do skanowania poprzez bazy danych rejestru i rozwiązać żadnego z problemów, które są w środku. Oznacza to, że aby oczyścić rejestr w sposób najbardziej efektywny, trzeba być w stanie użyć do czyszczenia, które można znaleźć i naprawić większość problemów w rejestrze.

I niestety, wiele środków czyszczących tam po prostu nie są wystarczająco silne, aby znaleźć większość problemów na komputerze, prowadząc je, aby spróbować usunąć wiele zdrowych plików rejestru. Może to spowodować problemy z komputerem, takie jak co stanie rozruchu.

Po przetestowaniu wszystkich najpopularniejszych czyszczenia rejestru, odkryliśmy, że narzędzie o nazwie Max Utilities działa najlepiej. Max Utilities jest jednym z najnowszych czyszczenia rejestru na rynku, które tylko zostały wydane na początku 2009 roku.

Jednakże, jest to już jeden z najpopularniejszych narzędzi, z 100 pobrań dziennie. Stało się tak popularne dzięki kilku zaawansowanych funkcji, które sprawiają, że w stanie skanować i naprawić większość problemów wewnątrz komputera.

Funkcje te zostały zaprojektowane do pracy z najnowszymi wersjami systemu Windows (Windows 8) i to zaawansowany silnik skanowania i kompletne centrum tworzenia kopii zapasowych.Dansk, Deutsch, English, Español, Français, Italiano, 日本語, Nederlands, Norsk, Polski, Português do Brasil, Suomi, Svenska