Bezpłatne Porady Computer

Jak do czyszczenia rejestru systemu Windows?

Rejestr systemu Windows jest poddawana, aby być chronione się cały czas, w celu dostać się maksymalną możliwą do szybkość i wydajność.

Apart od kwestii, takich jak w sprzęcie, pamięciowych zagadnień pokrewnych, niekompatybilności sterownika urządzenia i kwestii, które mają nic do czynienia z okna rejestru problemów, nie może być naprawiany przez rejestr w, ale większość of systemu związanych z kwestie są zaniepokojony z tej rejestru systemu Windows. Powinny być one naprawione lub ustalone jak najszybciej, aby utrzymać komputer aktualizacji i skuteczny.

Który może You mają pochodzić całej wielu problemów okna rejestru każdy teraz i wtedy. All modern System Windows OS mieć bazę danych rejestru lub systemie rejestru, która przechowuje wszystkie ustawienia konfiguracyjne około związane z nimi elementy w tej systemu komputerowego. Jeśli small konfiguracja zostanie uszkodzona pomocą wszelkich środków, ono wpływa bezpośrednio związaną z nimi oprogramowanie lub sprzęt w zamian. W ten sposób integralność i ochronę tego rejestru jest bardzo potrzebne cały czas, jeśli chcesz komputer do wykonywania konsekwentnie w lepszy sposób.

Rejestr może być uszkodzony na wiele sposobów i wiele czynników lub przyczyn może zaburzyć w rejestrze systemu Windows. Niektóre ważne są

Po zainstalowaniu program rejestru dodaje ustawienie wartości i konfiguracji w nim zainstalowanego programu. Jednakże, jeśli program nie jest zainstalowany całkowicie location i inne informacje, dostaje przechowywane częściowo lub w skorumpowanego formie, która stworzyć wiele zagadnień i problemów, rejestru systemu Windows później.

Another największym powodem jest to,, gdy Cię odinstalować jakąkolwiek program z komputera niektóre of pozostałościami pozostają w tej rejestru systemu Windows i stopniowo te odinstalowane leftovers gromadzić się i utworzyć większy niechcianego bazę danych wpisów. Te wpisy później stworzyć wiele problemów, takich jak powolny komputer, błędy niebieskiego ekranu i wiele podobnych problemów w systemie.

Kolejnym i ważnym czynnikiem jest to, że wirusy i inne złośliwe oprogramowanie. Virus może powodować wielką obrażenia, do rejestru systemu Windows. Ma możliwość, ponieważ został zaprojektowany i jest on przeznaczony do uszkodzenia rejestru przed robi nic innego. Virus modyfikuje Windows Essential wpisy rejestru, tak,, że rzeczy, zabezpieczeń nie może wykryć lub złapać go i to może robić, co zadaniem to czytuje przypuszczane do wykonywania.

Te trzy rzeczy, lub fakty są ważne,, że często zaburzyć rejestru systemu Windows,, a następnie oni utworzyć więcej kwestie systemowych. Dla ostatniego, tj. powodem do usuwając wirusa, musi trzeba mieć dobry i skuteczne programu antywirusowego, które może wyeliminować wszystkie złośliwych wpisy z Twojego systemu i rejestrem, jednak antivirus zazwyczaj nie jest zaprojektowany, aby naprawić systemu windows skorumpowanego rejestru. Tak więc jest solidny i narzędzie, cleaner Rejestr nie jest wymagane.

Do usuwania wszystkich tysiące wielu skorumpowanych wartości rejestru, takich jak puste klucze, folderów ścieżkę do pliku, identyfikatorów klas, interfejs odniesień czcionki i wiele innych podobnych i niechciane elementy potrzebne wiarygodne i skuteczne narzędzie do naprawy rejestru, które naprawdę można usunąć te rzeczy bezpiecznie z rejestru bez wpływającymi na system i inne aplikacje w komputerze na.

Istnieje wiele narzędzi rejestru czystsze dostępny w sieci, ale nie wszystkie z nich są bardzo skuteczne i wiarygodne, jak również. Większość z nich po prostu okazać się najlepszy, ale tak naprawdę nie wiele pomóc i są one nieskuteczne. In tym przypadku dla wybierając najlepszą jedną to, co możesz zrobić, jest, aby użyć z próbnej wersji systemu tej oprogramowania, dla od jakiegoś czasu i obserwować w pole wynik wśród oprogramowaniu następnie zdecydować, żadnych dalszych tj. move, aby kupić lub przy użyciu go.

Przyspieszenie komputera z najlepszych, programu użytkowego PC. Max Utilities jest najbardziej aktualną i najbardziej udany program narzędziowy, który jest specjalnie zaprojektowany do czyszczenia i naprawy wszystkich niechcianych rzeczy z komputera w sposób efektywny.Dansk, Deutsch, English, Español, Français, Italiano, 日本語, Nederlands, Norsk, Polski, Português do Brasil, Suomi, Svenska