Bezpłatne Porady Computer

Czyszczenie rejestru i przyspieszyć swój komputer

Zanim jeszcze zrozumieć potrzebę, istotne jest, aby wiedzieć trochę o rejestrze. Więc, co to jest rejestr? Rejestrze działa jako repozytorium, które posiada wszystkie informacje na temat systemów i programów ustawień i konfiguracji, tak, że przy każdym uruchomieniu dowolnego programu, to ułatwia dla systemu operacyjnego, aby pobrać dane z rejestru. Zasadniczo, rejestry są przechowywane jako każdym niezależnym wejściem, który znajduje się w rejestrze łącznie znany w rejestrze systemu Windows.

Ok, dlaczego należy niepokoić się?

Chociaż rejestr posiada ważne ustawienia systemu, ale również zostaje zablokowany przez niechcianych i nieaktualne wpisy w rejestrze, które są wciąż rosnące przez swoich częstych zastosowań komputerów. Wszystkie wpisy te śmieci mają tendencję, aby system niestabilny i zmniejszyć wydajność komputera powoduje powolną systemu.

Nie tylko to ma wpływ szybkość systemu, ale również obejmuje:

Częsta awaria systemu
Częste restartu
Uzyskiwanie niebieskiego ekranu
System mrożenia
awarii sprzętu
błędy Windows

Wyobraź sobie, gdy twój system pokazuje takich objawów nagle gdy masz ważną pracę do wykonania w komputerze. Czy nie będzie straszne doświadczenie? Dopiero wtedy, gdy potrzebne jest oprogramowanie, jak czyszczenia rejestru, aby naprawić system w takich wspaniałych warunkach.

Miałem jeden z tych objawów często uruchamiają się z moim systemem. Gdy zaczynam mój komputer, robi restart na każde piętnaście minut. Nie wiedziałem, że może to być objawy problemu z rejestrem więc, I skanowane w poszukiwaniu wirusów i spyware, ale nie mają. Bez opcji opuścili wreszcie Próbowałem czyszczenia rejestru i dostałem stałe ten problem. Teraz już naprawdę zrozumieć potrzebę czyszczenia rejestru oprogramowania.Dansk, Deutsch, English, Español, Français, Italiano, 日本語, Nederlands, Norsk, Polski, Português do Brasil, Suomi, Svenska