Bezpłatne Porady Computer

Czyszczenie rejestru z Max Utilities

Kiedy po raz pierwszy natknąłem się na program do czyszczenia rejestru Max Utilities i przeczytaj recenzję nim, byłem szczerze sceptyczny produktu. Czy ta error inteligentne oszustwo? Osoba piśmie przeglądu powiedział, że IT tech w pracy polecił że wypróbuj Max Utilities skorygować opieszałość swojego komputera. Tech powiedział, że produkt był najlepszy na rynku, i że może czyścić urządzenie i przywrócić go do tej samej wydajności, jak dzień po raz pierwszy wyszedł z pudełka.

Cóż, roszczenia, jak wydawało się to trochę w górę do mnie, więc poszedłem do pobrania Max Utilities na swojej stronie internetowej, aby wypróbować wersję testową czyszczenia rejestru, aby zobaczyć na własne oczy, jak dobrze go wykonać. Plik, który był tylko w trzech megabajtów, pobrane dość szybko. Jak na razie dobrze, eh! Jest zainstalowany jak sen bez żadnych problemów. Dobra, do tej pory mam lubić to, co widzę.

Gdy program otwiera centrala był czytelny i łatwy w obsłudze. To ci powiedział dokładnie to, co program będzie zrobić dla swojego komputera i dał ci służą do wykonywania poszczególnych funkcji. Jestem trochę ręce na osobą, jeśli chodzi o tego typu rzeczy, więc jestem zainteresowany, aby zobaczyć, jak skanować. Rzeczywiście, kiedy skanowanie zostało zakończone (trwało około dwóch minut) Max Utilities wyświetlane wszystkie nieprawidłowych plików, więc mogłem zobaczyć, które pliki były wyróżniane. W ten sposób mogę potwierdzić nieprawidłowe pliki z ważnych plików. Bardzo lubiłem tę funkcję.

Recenzja Max Utilities za mojego rejestru ujawniły łącznie 420 błędów, począwszy od ActiveX, OLE i elementów COM do Dodaj / Usuń elementy programu i elementy skojarzenie plików. Choć program testowy tylko ustalone kilka z nich, przynajmniej wiedziałem, co jeszcze potrzebne ustalenie. Kiedy porównałem to do czyszczenia rejestru ja aktualnie używany, Max Utilities znaleźć dużo więcej błędów o takiej samej chwili. Nie tylko, że to było 17 dolarów dolarów tańsze niż mój czyszczenia rejestru! Który jest liderem w branży. Idź figurę!

Czy Max Utilities wykonać zadanie? Pewnie, że może. A w dodatku, to jest z czterech dodatkowych funkcji, że niektóre z najlepszych czyszczenia rejestru marki nie obejmują. Ma Full Backup Utility rejestru, kierownik programu startowego, o Dodaj / Usuń Program Manager i Browser Helper Object Manager. Kiedy wszystko jest powiedziane i zrobione, Max Utilities jest kompletne narzędzia do naprawy rejestru, które jest warte swojej ceny. To daje dużych chłopców w rejestrze przemysłu czyszczenia prawdziwa trasa ich pieniądze.

Nie wierzysz mi? Myślałem, że nie może. W innej opinii tego rejestru narzędzia, można udać się tutaj i czytać czyjeś przegląd Max Utilities. To nie jest jak świecące w mojej recenzji, ale nadal podkreśla, jakości towaru mocnych. Przekonaj się sam!Dansk, Deutsch, English, Español, Français, Italiano, 日本語, Nederlands, Norsk, Polski, Português do Brasil, Suomi, Svenska