Bezpłatne Porady Computer

Jak działa komputer praca rejestr systemu Windows?

Rejestr systemu Windows jest rdzeniem komputera, zgłasza dane wymagane do konfiguracji systemu dla jednego lub kilku użytkowników i urządzeń sprzętowych. Rejestr systemu Windows z komputera składa się z informacji, do której odwołuje często w trakcie pracy, jak instalacja aplikacji na komputerze, profile dla różnych użytkowników, sprzętu, który znajduje się na komputerze i które porty są w użyciu.

Rejestru jest ważny segment systemu Windows, jeśli jest uszkodzony, cały system może być uszkodzony i nie może być użyteczny ponownie. Na ten problem należy rozwiązać, będzie wymagać czyszczenia rejestru zbędnych wpisów i dostać komputer zoptymalizowany.

Dlaczego trzeba czyszczenia rejestru

Rejestr jest magazynem dla informacji dotyczących konfiguracji komputera. To miejsce przechowywania komputera rośnie szybko, jak system Windows jest używany, w procesie, przyciąga przestarzałych i zbędnych informacji i staje się bałagan i rozdrobniony z upływem czasu. Jak to się dzieje, cała wydajność komputera będzie opóźniony i wiele innych problemów z oprogramowaniem będą doświadczeni.

Z czyszczenia rejestru, można przeprowadzić bezpieczne czyszczenie i naprawa bazy danych komputera tylko przez kilka kliknięć myszką. Typowe przyczyny niskiej wydajności Windows ", komunikaty o błędach i awarie mogą łatwo być traktowane z dobrym czyszczenia rejestru.

Oprogramowanie przeprowadzi pełną analizę wpisów rejestru z poziomu zagrożeń i oferują opcję czyszczenia następnie. Istnieje również bezpieczne z powrotem w procesie naprawy, tak aby można cofnąć zmiany, jeśli chcecie to zrobić.

Niestandardowe skanowanie jest jedną z najlepszych cech narzędzi komputerowych, które pozwalają wybrać, co do skanowania, a co nie do skanowania. Zamiast automatycznego skanowania całego systemu komputerowego, custom scan daje możliwość skanowania tylko segmenty rejestru można wybrać, dlaczego pozostawiając resztę do czasu pożądanego przez Ciebie. Niektóre programy również pochodzić z funkcji obsługi klienta, aby pomóc, gdy utkniesz na drodze i potrzebujesz pomocy.

W sumie, do czyszczenia rejestru jest najlepszym narzędziem PC w celu optymalizacji szybkości komputera i poprawy ogólnej wydajności systemu komputerowego.Dansk, Deutsch, English, Español, Français, Italiano, 日本語, Nederlands, Norsk, Polski, Português do Brasil, Suomi, Svenska