Bezpłatne Porady Computer

Co zrobić, gdy awarii komputera?

Co zrobić, gdy awarii komputera jest często pytanie, które zadajemy sobie pytanie, po pracujesz szczęśliwie i nagle komputer nie działa.

Czy to może być wirus, zepsuty system windows, malware, wzrost mocy, konflikt sterowników czy urządzenie zostało uruchomione z pamięci? To może być jeden z tych, ale jest to bardzo trudne, aby dowiedzieć się, co to jest, gdy procesor nie działa. Pierwsze top rejestru jakości oprogramowania Cleaner może pomóc rozwiązać ten problem na komputerze szybko.

Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, to ponownie uruchomić komputer. Istnieją różne sposoby, aby ponownie uruchomić system. Pierwsza metoda jest naciśnięcie miękkiego sterowania, Alt i Delete, w tym samym czasie. Naciśnij klawisze i poczekać i zobaczyć, czy to restartuje. Należy odpowiedzi jeżeli reaguje na klawiaturze. Ta metoda jest najbezpieczniejsza, ponieważ nie pozwala, aby komputer psuje rejestru systemu Windows lub inne oprogramowanie. Jedyną wadą jest to, że można utracić niezapisane dane.

Inną metodą restart maszyny jest za pomocą przycisku zasilania w celu wyłączenia. Jego prosta metoda, która może doprowadzić do uszkodzenia systemu Windows i niektóre programy. Proces jest prosty i wymaga tylko jednego, aby Wciśnij przycisk zasilania urządzenia. Po wyłączeniu komputera, a następnie uruchom go ponownie. Może to spowodować, że plik rejestru okna zostać poszkodowane, a także wszystkie niezapisane dane zostaną utracone.

Ostatnia metoda jest zabijanie metody zasilania. To jest najmniej pożądanym sposobem, aby ponownie uruchomić system. To dlatego, że może to spowodować uszkodzenie oprogramowania procesorów lub sprzętu. Gdy jeden jest bardzo ostrożny, to zmniejsza ryzyko uszkodzenia dysku.

Po włączeniu komputera, to jest czas, aby uruchomić się opcje systemu Windows. Tak szybko, jak maszyny zaczyna restartu, stuknij klawisz F8 na klawiaturze. To jest czas, aby naprawić procesor. Jeśli to jest pierwszy raz, aby uruchomić system, to możesz wybrać opcję "Uruchom system Windows normalnie" opcji. Jeśli nie, to spróbuj ostatniej znanej dobrej konfiguracji. To będzie śledzić od ostatniego pomyślnego uruchomienia systemu Windows. Nie ma uszkodzenie oprogramowania lub sterowników.

Inną opcją jest do uruchamiania systemu Windows w trybie awaryjnym w sieci. Tryb ten wykorzystuje jakiś sterownik i urządzeń systemu. Głównym zadaniem przy użyciu bezpiecznej metody jest, aby połączyć się z Internetem, a następnie użyć przywracania systemu. Jeśli zacznie się ponownie uruchomić komputer i połączenie zostanie ustanowione, należy natychmiast skorzystać z internetowego sprawdzania zidentyfikować jeśli malware jest odpowiedzialny.

Chociaż struktura jest na trybie awaryjnym, przy użyciu funkcji Przywracanie systemu jest kolejnym najlepszym krokiem. "Przywracanie systemu" Funkcja zwykle zapisuje wszystkie poprzednie rejestr systemu Windows w przypadku jakichkolwiek wydarzeniach w edytorze. Pod warunkiem, że umożliwiają przywracanie systemu, aby zapisać wszystkie wersje rejestru, można je łatwo reloaded i urządzenie zacznie działać ponownie.

Można też spróbować użyć opcji naprawy systemu Windows, który jest zazwyczaj na zaawansowanych opcji startowych. Zaleca się również, że jeden buty off systemu antywirusowego. Jeśli wszystkie opcje nie działają, to należy skonsultować się ze specjalistą. Ja osobiście udało się oczyścić mój komputer, pobierając wysoką jakość programu do czyszczenia rejestru i bardzo go polecam.Dansk, Deutsch, English, Español, Français, Italiano, 日本語, Nederlands, Norsk, Polski, Português do Brasil, Suomi, Svenska