Bezpłatne Porady Computer

Poprawianie błędów rejestru i poprawić wydajność komputera

Ludzie uczą się, że do czyszczenia rejestru systemu Windows może być jednym z najbardziej skuteczne działania mogą podjąć w celu zwiększenia szybkości, skuteczności i wydajności swojego komputera. Większość ludzi może stać się zastraszyć złożoności ich komputera. Może to być mylące. Ale poznanie podstaw rejestru czystsze - co rejestru jest i co robi - może pomóc rozwiać wiele z tego zamieszania, jak Windows PC działa a co utrzymuje go w dobrym stanie.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to dowiedzieć się, co rejestru i rola, jaką odgrywają w pomocy komputera, aby wykonać na swojej maksymalnej pojemności. Rejestr systemu Windows jest to katalog, gdzie wszystkie ustawienia dla systemu operacyjnego Microsoft Windows są przechowywane. Rejestr mówi systemu, jaki sprzęt, oprogramowanie i inne ustawienia plików są istnieją i są używane na komputerze. Czy Twój komputer działa dobrze, czy nie zależy od uczciwości i nieuszkodzonym struktury rejestru Windows. To gdzie posiadanie i wykorzystanie niezawodne narzędzie do naprawy rejestru może się przydać.

Gdy komputer jest używany, żadnych plików lub programów, które są zainstalowane na nim przechowywane są w rejestrze. Rejestrze jest rozmiar stopniowo zwiększa jak zapisać programy i pliki na nim. Na późniejszym etapie można odinstalować niektóre z tych programów lub usunąć lub przenieść niektóre pliki, które zostały dodane do systemu. Za każdym razem to zrobić, jesteś pozostawiając fragmenty tych plików i programów opisy lokalizacji w rejestrze. Są to ślady w rejestrze, które będą stopniowo budować w systemie do momentu, w którym zaczynają się zatkać i ingerować z komputera wydajności. Gdy tak się stanie, to znaczy, że masz uszkodzony (czyli niepotrzebne) elementy w rejestrze.

Raz uszkodzone, rejestru może spowodować urządzenie staje się niestabilny. Może wystąpić mniejszą wydajność, zawiesza komputerowych, a nawet awarii systemu. Utrzymanie i prowadzenie rejestru czyste i zdrowe może przejść długą drogę w kierunku zapobiegania tym szkodliwych wystąpień. W tym duchu, a następnie, po i wykorzystując niezawodne narzędzia do naprawy rejestru może być nieodzownym elementem w zapobieganiu problemów z komputerem. Jak Ben Franklin mawiał, "uncja prewencji jest warta funta leczyć".

Ponieważ artykuł ten wskazuje, każdy renomowanych narzędzie do naprawy rejestru może i pomoże w utrzymaniu i ustalania swój rejestr systemu. Te narzędzia do naprawy rejestru skanowania systemu identyfikacji nieprawidłowe skróty i ścieżki aplikacji, oni szukaj uszkodzonych skojarzeń plików, nieużywanych udostępnionych plików programów, a także wiele innych obszarów w rejestrze, w którym mogą wystąpić błędy. Kiedy się skończył głębokie skanowanie systemu, będą one zidentyfikowane i wyeliminowane tylko najbardziej szkodliwych błędów do naprawy.

Jeśli nie masz doświadczenia w poszukiwaniu i identyfikacji tych błędów rejestru i usuwania błędnych danych może spowodować uszkodzenie integralności rejestru zbioru danych, powodując zamarznięcia lub działać nieprawidłowo. Jeśli jest to okoliczność, w Twoim przypadku, to znalezienie i wykorzystanie dobrego narzędzia do naprawy rejestru będzie najprostszy i najtańszy sposób, aby pomóc utrzymać system integralności. Naprawdę nie trzeba płacić technika 100 dolarów lub więcej, aby znaleźć i naprawić problem, który można było łatwo zapobiec poprzez regularne stosowanie renomowanych czyszczenia rejestru. Te narzędzia rejestru naprawdę działają i są warte pieniędzy, aby uniknąć straty czasu i pieniędzy może trwać do ożywienia rozbity system.Dansk, Deutsch, English, Español, Français, Italiano, 日本語, Nederlands, Norsk, Polski, Português do Brasil, Suomi, Svenska