Bezpłatne Porady Computer

Defragmentacja komputera

Jeśli niektórzy z was mają problemy z powolnym komputerem i zastanawiasz się, jak przyspieszyć mój komputer się, można zwiększyć wydajność komputera poprzez defragmentacji dysku twardego.

Robi to regularnie jest niezbędne praktyki, aby pomóc chronić komputer wykonujący na wyższym poziomie. I to jest dość łatwe i bezpieczne siebie.

Więc "Co jest defragmentacja?" pytasz i jak będzie przyspieszyć mój komputer się?. W jist, defragmentacji jest konsolidacja lub przestawienie pofragmentowane pliki, które zostały utworzone na dysku twardym komputera w czasie i spotyka dane (pliki), więc komputer będzie działać sprawniej.

Dlaczego potrzebujemy do defragmentacji naszych komputerów?

Ponieważ fragmentacja jest zjawiskiem naturalnym. Jak używamy komputerów stale zapisywanie, zmienianie i usuwanie plików. Kiedy dokonujemy zmiany w pliku lub programu zmiany nie są wprowadzone do pliku w oryginalnej lokalizacji, ale w innym miejscu na dysku twardym. A gdy jeszcze więcej wprowadzeniu zmian i zapisaniu robi przechowywane w jeszcze innym miejscu na naszym dysku twardym. Gdy tak się stanie rozdrobnienia substancji. To sprawia, że ​​trudniej dla naszych komputerów do wyszukiwania plików, które z kolei, torfowiska naszych komputerów w dół. Ponieważ czasy idą nasze pliki i dyski twarde się rozdrobniony (rozdzielone), które spowalniają nasz komputer wydajność, ponieważ ma szukać w wielu miejscach w pliku. Więc defragmentacji komputer pomoże "przyspieszyć mój komputer się".

Co możemy zrobić, aby to naprawić?

Tak jak powiedziałem wyżej można zrobić to ręcznie za każdym razem, lub skonfigurować harmonogram defragmentator dysku (który jest częścią komputera), aby zrobić to za Ciebie. Aby ręcznie to zrobić wykonaj następujące kroki.

Kliknij przycisk Start> Wszystkie programy> Akcesoria> Narzędzia systemowe> Defragmentator dysków

Może zostać wyświetlony monit do wprowadzenia hasła lub kodu w konfiguracji, jeśli tak wpisz informacje w.

Choć tu można także ustawić harmonogram na to, aby automatycznie defragmentować.

Kliknij-> Harmonogram Configure (jeśli zdecydujesz się założyć. Jeśli nie, przejdź do defragmentacji teraz)

Kliknij Defragmentuj

Defragmentacja dysku może jedynie parę minut lub może to potrwać kilka godzin w zależności od stopnia rozdrobnienia. Ale, można używać komputera podczas jego defragmentacji. Może masz defragmentator dysku zgodnie z harmonogramem, aby automatycznie zrobić to raz w tygodniu, tak jak ja. Podpowiedź: To byłby dobry pomysł, aby zrobić to, że nie zapomnisz to zrobić. To pomoże utrzymać komputer działa sprawnie, ale są inne rzeczy, które możesz zrobić, aby uruchomić komputera jeszcze szybciej, jak czyszczenie rejestru, aktualizacji sterowników i utrzymywanie menedżera zasobów systemowych.

Jeśli zastanawiasz się, jak "przyspieszyć mój komputer się" jeszcze bardziej i dostać pracy w optymalnej wydajności wykorzystania Uniblue. Są dobrze zaufany firma otrzymała ponad sto 5 gwiazdkowe nagrody. Masz możliwość na zdobycie pakietu PowerSuite że całkowicie optymalizuje komputer lub po prostu uzyskać indywidualny program. To do Ciebie. Użyłem Registry Booster, który również ma opcję defragmentacji komputer, jeśli zdecydujemy. Kiedyś oba i mój komputer został uruchomiony gładkie od wieków.

Więc spróbuj to. Mam nadzieję, że przyczyni się to do niektórych z was.Dansk, Deutsch, English, Español, Français, Italiano, 日本語, Nederlands, Norsk, Polski, Português do Brasil, Suomi, Svenska