Bezpłatne Porady Computer

Najczęściej zadawane pytania o czyszczenia rejestru

Pytanie 1:

Co może być problem z powolnym komputerem za pomocą systemu Windows XP z dobrym systemem i programu antywirusowego spyware?

Odpowiedź:

Jeśli masz skuteczną anty-szpiegowskie i programy antywirusowe i system jest nadal spowalnia, to istnieje tylko jeden możliwy problem, i że jest w rejestrze. Gdy rejestr komputera jest uszkodzony lub uszkodzone, może spowolnić pracę komputera w dół i powodować inne problemy, takie jak zamarza i awarii do wystąpienia.

Pytanie 2:

Więc, co jest lekarstwem na problem rejestru systemu Windows?

Odpowiedź:

Najbardziej skuteczne i odpowiednie narzędzie do pozbycia się błędów z rejestru komputera, aby zoptymalizować szybkość komputera jest do czyszczenia rejestru. Musisz badania dobrego produktu, który oferują najlepszy wynik. Niektóre programy są darmowe, a inne są uzyskiwane płacąc symboliczną opłatę. Prawda jest taka, że ​​płatna dołączone programy są bardziej skuteczne niż większość darmowych programów.

Niektóre z programów płatnych załączonym pochodzą z bezpłatnych wersji próbnych, aby umożliwić weryfikację roszczeń programu przed podjęciem decyzji, aby uzyskać pełną wersję. Przy odpowiednim programie, można przeskanować komputer w poszukiwaniu błędów systemu plików i przestarzałe, a następnie oczyścić je do optymalizacji urządzenia komputerowego.

Pytanie 3:

Co się stanie, jeśli stracę dowolny plik w procesie czyszczenia?

Odpowiedź:

Nie musisz się obawiać utraty istotną plik w systemie. Wiele z oprogramowania są zbudowane z podtrzymaniem funkcji, które będą Backup rejestru w celu zapewnienia, że ​​pliki są odtwarzane w sytuacji, gdy wystąpiły błędy lub gdy chcesz cofnąć zmiany. Jednak, trzeba dowiedzieć się, czy ta funkcja jest obecna w programie, którego chcesz użyć, zanim kiedykolwiek pobraniem. Przeprowadzić szeroko zakrojone badania na dobre cechy szukać w czyszczenia rejestru, aby pomóc Ci dokonać najlepszego wyboru.

Pytanie 4:

Co innego zasadniczą cechą należy szukać w czyszczenia rejestru?

Odpowiedź:

Sprawdź, czy program jest zgodny z systemem Windows w systemie, w przeciwnym razie może skończyć się tworzyć więcej problemów w systemie komputerowym. Niektóre z programów takich jak Max Utilities jest kompatybilny z praktycznie wszystkich platform Windows (XP, 2008, 2000, Windows Vista, Windows 7, Windows 8. Etc). Ale trzeba sprawdzić przed rozpoczęciem się.Dansk, Deutsch, English, Español, Français, Italiano, 日本語, Nederlands, Norsk, Polski, Português do Brasil, Suomi, Svenska