Bezpłatne Porady Computer

Jak do czyszczenia rejestru na komputerze z systemem Windows

Podczas poszukiwania idealnego produktu do czyszczenia rejestru systemu Windows, może znaleźć się przytłoczony wyborów na dzisiejszym rynku. Ten artykuł dostarczy Ci miejsce, aby rozpocząć wyszukiwanie.

Choć z pewnością nie jesteśmy próbuje uczynić proces bardziej stresujące lub jakikolwiek niepokój-laden, należy pamiętać, że niektóre z tych programów może rzeczywiście zrobić więcej szkody niż pożytku, dlatego niezwykle ważne jest, aby podjąć świadomą decyzję przed zakupem .

Pierwsze rozważania obejmują:

Dowiedzieć się, ile możesz wydać i tylko produkty badawczych leżących w granicach budżetu.

Określ, co chcesz oprogramowania do osiągnięcia przed rozpoczęciem wyszukiwania, aby uniknąć zakupu program, który robi zbyt mało, lub nie więcej niż trzeba to zrobić. Pamiętaj, że musisz wybrać produkt stworzony dla konkretnego systemu operacyjnego - innymi słowy, nie zakupu produktu przeznaczonego dla systemu Windows 98, jeśli używasz Vista, XP lub Windows 7/8.

Zastanów się, czy masz jakieś dalekosiężne cele na wprowadzenie programu do wykorzystania w przyszłości - cech, które może nie trzeba teraz, ale przewidujemy konieczności później. Przeczytaj na produkcie - nie tylko tego, co deweloper ma do powiedzenia na ten temat, ale to, co prawdziwi ludzie mówią na forach i wątków na linii.

Jeśli chodzi o budżet idzie, należy wiedzieć, że programy czyszczące mogą w cenie od darmo do kilkuset dolarów. Tylko dlatego, że program jest darmowy, nie jest automatycznie zrobić to zły produkt, więc jeśli naprawdę nie może sobie pozwolić na wydawanie pieniędzy, tylko upewnić się zrobić trochę więcej badań na temat wszelkich freeware znajdziesz.

Co chcesz oprogramowania dla ciebie zrobić będzie zależeć wiele o tym, jak doświadczony jesteś z komputerów. Zaawansowani użytkownicy będą szukać oprogramowania, które pomaga im, aby szybko zidentyfikować błędy rejestru, które mogą poprawić się.

Początkujący, z drugiej strony, będzie potrzebował czyszczenia, który wyświetla błędy rejestru dokładniej i ma wbudowane kreatory, aby pomóc im przez poszczególnych funkcji tego oprogramowania.

Długofalowe cele mogą być nieco trudniejsze do określenia. Pomyśl o tym, gdzie Twój poziom wiedzy jest teraz, i gdzie są przewidywania to będzie dalej na tej samej ulicy. Jeśli nie masz zamiar zwiększyć swoją wiedzę komputerową, a następnie zakupu oprogramowania przeznaczonego dla początkujących użytkowników będzie dobrze dla ciebie.

Jeśli jednak masz zamiar zwiększyć swoją wiedzę do punktu, w którym można korzystać z bardziej zaawansowanych funkcji tego oprogramowania, a następnie będziemy chcieli kupić program, który ma kilka dodatkowych funkcji i które może rosnąć z wami.

Wreszcie, nie należy polegać tylko na tym, co producent ma do powiedzenia na temat produktu, ale badawcze kilka różnych forach, blogi, i nici, aby zobaczyć, co inni mówią o nich.

Jeśli wziąć swój czas i są ostrożni w zapytaniu, masz wielką szansę na znalezienie program do czyszczenia rejestru, który zabiera urządzenie od zera do sześćdziesięciu po pierwszym użyciu i że nie daje pasuje z żalu, gdy próbuje go użyć .Dansk, Deutsch, English, Español, Français, Italiano, 日本語, Nederlands, Norsk, Polski, Português do Brasil, Suomi, Svenska