Bezpłatne Porady Computer

Jak naprawić system Windows nie problemy odpowiadających

Uruchamianie komputera na popularnym systemie operacyjnym Windows może być bardzo przyjemne, gdy system działa dobrze. Jednakże, można obudzić się rano, aby rozpocząć zauważyć pewne rozruchu problemów. Twoje okna może nie pojawią się jak zwykle. W przypadku wystąpienia takiego problemu, nie ma powodów do paniki. Zawsze można to naprawić przez poniższych wskazówek poniżej:

Odkryj zdalnego przyczynę problemu

Nie może być zdalnie przyczyna Windows masz. Musisz to odkryć. Często okna może przestać odpowiadać na skutek konfliktów oprogramowania lub sprzętu. Może on również być w wyniku nowej instalacji programu lub inne oprogramowanie problem związany. Program antywirusowy może również powodować system nie reaguje. Dzieje się tak, gdy mes zaprogramować do rejestru. Może również wystąpić, gdy masz dwa programy antywirusowe uruchomione na komputerze. Są one prawdopodobnie będzie zamrozić swoje okna i spowodować, że się nie pojawi. Systemowym RAM, dysk twardy, procesor i inne urządzenia mogą też spowodować, że komputer do powieszenia. Dzieje się tak, gdy każda z nich działa wadliwie. Trzeba rozwiązać swój system, aby dowiedzieć się, gdzie jest problem pochodzi. To pomoże Ci poznać kolejny krok do podjęcia.

Odłącz nowy podłączony sprzęt

System Windows może przestać odpowiadać po podłączeniu nowego sprzętu w systemie. W tym przypadku, można łatwo odłączyć sprzęt, a następnie ponownie uruchomić system ponownie. To pomoże w wyeliminowaniu usterki.

Naprawa systemu Windows

Często okna może nie reagować, gdy niektóre jego pliki zostały uszkodzone. Aby dostać się to naprawić, trzeba naprawić instalację systemu Windows. Wszystko czego potrzebujesz to, aby ponownie uruchomić system i gniazdo w płycie instalacyjnej Windows. Trzeba skłonić system do uruchamiania z płyty CD-ROM, aby otrzymać pracę. Będziesz wtedy śmiało iść na ekranie instrukcjami, aby system operacyjny naprawiony. Podczas procesu naprawy, okna stare pliki zostaną usunięte podczas świeże te są kopiowane i ponownie zainstalowany.

Ponowna instalacja systemu Windows

Jeśli każdy inny proces nie powiedzie się, Twoja ostatnia opcja będzie ponownie zainstalować system Windows. Musisz ponownie uruchomić system z instalacyjnej płyty CD systemu Windows umieszczony na dysku CD-ROM. Będziesz wtedy śmiało iść na ekranie instrukcji. Być może trzeba będzie sformatowanie dysku twardego w celu ponownej instalacji na nowo system operacyjny. Należy również wykonywać pacjenta i pozwolić na zakończenie procesu.

W sumie, zawsze należy wykonać kopię zapasową wszystkich ważnych dokumentów, w przypadku korzystania z komputera. Możesz użyć zewnętrznego dysku twardego lub dysku flash do tego celu. Zapobiega to utracie wszystkiego, gdy system rozwija się jakiegokolwiek problemu rozruchu. Możesz też trzeba znaleźć eksperta, który pomoże Ci uzyskać system ustalona, ​​jeśli nie możesz poradzić sobie z problemem. Pozwala to zaoszczędzić wystarczająco dużo czasu, energii i pieniędzy.

Max Utilities jest najwyższej rangi błędu rozdzielczości, czyszczenia rejestru, który będzie naprawić błędy komputera i optymalizacji ustawień systemu. Możesz skanowania, czyszczenia, optymalizacji i utrzymania komputera o wiele zdrowsze z nim!Dansk, Deutsch, English, Español, Français, Italiano, 日本語, Nederlands, Norsk, Polski, Português do Brasil, Suomi, Svenska