Bezpłatne Porady Computer

Jak naprawić problemy rejestru komputera?

Aby skutecznie rozwiązać problemy związane z rejestrem Windows z urządzenia komputerowego, konieczne jest, aby uzyskać obeznany z tym, jak działa w komputerze rejestru.

Ta lokalizacja komputera ukrywa wszelkie informacje na temat aktualizacji, odinstalowanie, instaluje i innych. Każde zdarzenie związane z tymi działaniami jest rejestrowane w bazie danych komputera. Wpisy te same są traktowane jako klucz rejestru, klucz wymaga zasobów komputera, jak i wolnego miejsca.

Problem pojawia się, gdy do rejestru staje wleczenia pozostawione bez nadzoru przez długi okres czasu. To musi być stale sprawdzane na błędy i wpisy nadmiarowych, oczyszczone i jest na ogół zorganizowane, aby go dopasować w każdym momencie. Gdy prawidłowo czyścić bazę danych z komputera, będzie tworzyć miejsca dla zwiększenia szybkości. Można to osiągnąć poprzez skanowanie w poszukiwaniu błędów w skuteczny do czyszczenia rejestru, a następnie czyszczenie błędów znalezionych.

Dostęp do rejestru systemu Windows

Jest to dość wrażliwy proces do rozpoczęcia edycji rejestru Windows. NIE edytować to miejsce przechowywania komputera losowo w przypadku braku szczegółowych instrukcji. Jeśli wystąpi jakiś błąd podczas edycji, będzie to mieć wpływ na prawidłowe uruchomienie i funkcjonowanie komputera. Dlatego właśnie ważne jest, że nie należy przeprowadzać czyszczenie ręczne tej wrażliwej części komputera. Do czyszczenia rejestru jest najlepszym narzędziem do osiągnięcia czyszczenie systemu.

Lokalizowanie rejestru

Aby znaleźć tę lokalizację komputera, kliknij przycisk Start, Uruchom, wpisz nazwę oprogramowania do linii poleceń (np. Max Utilities) i uderzył przycisk Enter. Następnie rejestr załaduje, aby uzyskać dostęp.

Naprawianie błędów

Możesz pozbyć się problemów rejestru poprzez usunięcie nieprawidłowych produktów w kluczach rejestru. Podczas edycji bazy danych systemu, możesz usunąć pliki i programy, które normalnie nie usuwać. Najwięcej razy, pliki w tym miejscu są trudne do usunięcia z programu instalatora. Może to prowadzić do wielu z problemów, jak Windows wciąż próbuje załadować program w trakcie rozruchu. Znajdź danego programu i usuń wszystkie pliki i foldery z nim związane. Najlepszym sposobem, aby to zrobić bez ryzyka poprawny plik jest zastosowanie skutecznego czyszczenia rejestru.Dansk, Deutsch, English, Español, Français, Italiano, 日本語, Nederlands, Norsk, Polski, Português do Brasil, Suomi, Svenska