Bezpłatne Porady Computer

Jak naprawić błędy runtime z czyszczenia rejestru?

Błędy wykonania są regularnie występujące w większości komputerów. Czasami system może przestać odpowiadać z powodu jednego problemu, lub inne. Otrzymasz również komunikat o błędzie wykonania ostrzeżenie Cię o możliwej rychłej katastrofy lub powiadomienia drugiej. Takie wiadomości runtime błędach podczas uruchamiania niektórych programów Twojego systemu. Twój system może upaść, jeśli nadal je ignorować. Nie trzeba wpadać w panikę za każdym razem, można zauważyć takie błędy. Wystarczy tylko, aby dowiedzieć się, jak sobie z nimi radzić.

Możliwe przyczyny
Przed myślisz ustalania runtime błędów w systemie, jest to ważne, aby dowiedzieć się więcej o ich możliwych przyczyn. To pomoże Ci poznać odpowiednie kroki podjąć, gdy próbuje je naprawić. Wśród możliwych przyczyn takich błędów należą:

Uszkodzony rejestr systemu
Instalacja programu nieukończone
Brak folderów / plików
Minął kierowców
Atak wirusa na system

Gdy system napotka jakikolwiek zarysu problemów powyżej, możesz być pewien, widząc komunikaty o błędach czasu wykonywania od czasu do czasu. Jest możliwe sposoby ustalania takich błędów. Zapoznaj się z poniższymi wskazówkami podanymi poniżej:

Spróbuj, jak wiele, jak można rozszyfrować rzeczywistą przyczynę komunikatu o błędzie. Możesz łatwo nacisnąć "Ctrl + Alt + Del" wyłowić program. Po naciśnięciu tych przycisków, jesteś prawdopodobnie zobaczyć określony program, który jest przyczyną błędu. Możesz łatwo wybrać program i kliknij przycisk "Zakończ zadanie" przycisk. Spowoduje to natychmiastowe anulowanie runtime komunikat o błędzie.

Można również użyć do czyszczenia rejestru, aby naprawić błędy runtime w systemie. Aby odnieść sukces w tym, trzeba znaleźć dobry do czyszczenia rejestru z przyjaznych dla użytkownika funkcji. Możesz łatwo zakupić aplikację online, a także uzyskać go zainstalować po pobraniu go. Będziesz wtedy użyć aplikacji do skanowania, czyste i naprawić rejestr systemu. Jeśli błędy są spowodowane przez niepełną instalacji jakiegokolwiek programu, czyszczenia rejestru, można łatwo naprawić, że jak się naprawia rejestr systemu.

Oprócz korzystania z czyszczenia rejestru, aby rozwiązać problemy, możesz równie spróbować innych możliwych środków. Jeśli błędy są spowodowane przez niepełną instalacji programu, można łatwo odinstalować i ponownie zainstalować program, jak powinien. Będzie to z pewnością rozwiązać problem. Jeśli błędy są spowodowane przez atak wirusa, można równie dobrze używać oprogramowania antywirusowego do skanowania systemu i rozwiązać problemy.

W ogóle, trzeba wykonać kopię zapasową systemu w ważnych dokumentów i plików przed rozpoczęciem korzystania czyszczenia rejestru naprawić Runtime problemów. Zapobiega to utracie wszystkiego, jeśli coś pójdzie nie tak w tym procesie. Jeśli wiedzą jak naprawić te błędy, trzeba zaangażować eksperta warsztatowi PC, aby ci pomóc.

Max Utilities jest najwyższej rangi błędu rozdzielczości, czyszczenia rejestru, który będzie naprawić błędy komputera i optymalizacji ustawień systemu. Możesz skanowania, czyszczenia, optymalizacji i utrzymania komputera o wiele zdrowsze z nim!Dansk, Deutsch, English, Español, Français, Italiano, 日本語, Nederlands, Norsk, Polski, Português do Brasil, Suomi, Svenska