Bezpłatne Porady Computer

Czy Max Utilities pomóc uruchomić komputer szybciej?

Max Utilities jest kolejnym w długiej linii czyszczenia rejestru, który wszyscy twierdzą, że są najlepsze. Oczywiście, niektóre z tych programów, które realizują tego twierdzenia nie są naprawdę bardzo dobre.

Jestem technikiem komputerowym, który używa czyszczenia rejestru cały czas, a ja z pewnością wykorzystane Max Utilities wystarczy, aby być w stanie dać bardzo rzetelną ocenę tego produktu.

Podczas Max Utilities jest znany jako czyszczenia rejestru, to jest rzeczywiście trochę więcej. Ten program ma korupcji z rejestru systemu Windows, a także będzie chronić komputer przed programami szpiegującymi i wirusami. Tak, to jest rzeczywiście czyszczenia rejestru / spyware cleaner / oprogramowanie antywirusowe. Oprócz tego, jako spiker w reklamie telewizyjnej lub radiowej mógłby powiedzieć: "Ale zaraz, nie wszystko!"

Jest także skaner sterownik

Max Utilities wykonuje również obowiązki jako skaner kierowcy. W przypadku, gdy nie wiem, co skaner kierowca, to program, który skanuje komputer w sterowniki urządzeń i pozwoli Ci wiedzieć, czy któryś z nich są przestarzałe. Jeśli któryś z nich, to daje szansę, aby zastąpić przestarzałego sterownika z najnowszej wersji sterownika z ogromnej bazy sterowników nie ma na pokładzie. Dobry skaner sterownik rzeczywiście pozwalają robić to prawo od wewnątrz interfejsu programu.

Więc nie tylko można wyczyścić rejestr, a także pozbyć się programów szpiegujących i wirusów, ale z tego samego interfejsu, można zaktualizować sterowniki urządzeń. Więc pytanie jest, to robi żadnej z tych rzeczy bardzo dobrze? Odpowiedź na to pytanie, z mojego doświadczenia, to tak robi. Nie ma wątpliwości, to pakiet oprogramowania zwykle będzie bardzo pomocne, gdy używane na komputerze były problemy

Bardzo dobry stosunek jakości, w przystępnej cenie

Uważam, czyszczenia rejestru Max Utilities, by być tak dobry, jak każdy inny, jaki kiedykolwiek znaleziono. To jest dla mnie bardzo ważne, że działa bez zarzutu, a także jest zgodny z Windows 7 i 64-bitowych systemów operacyjnych, a także zachowaniu kompatybilności z systemami 32-bitowymi. To oznacza, że ​​mogą być stosowane na dowolnej z nowszych systemach operacyjnych Windows. Tak, podać jego czyszczenia rejestru A +!

Nie chciałbym umieścić Virus Cleaner w kategorii najbardziej zaawansowanych programów antywirusowych dostępnych, ale to nie do pracy. Ponadto wykonuje pracę spyware / adware czystsze całkiem wspaniale. Jeśli wziąć pod Max Utilities czynnikiem jest niedrogie, trzeba rozważyć wirusa / spyware funkcji tego programu jest bardzo opłacalne.

Sterownik funkcji skanera Max Utilities zawiera około 400.000 zamienne sterowniki. Choć może to brzmieć jak niesamowitą ilością sterowników urządzeń i 400000 jest z pewnością imponująca liczba, są skanery kierowcy które twierdzą, że mają aż 10 milionów kierowców w swojej bazie danych. Mimo to, mimo że jego baza jest stosunkowo niewielka, Max Utilities nadal jest w stanie zadbać o większości problemów kierowców i dlatego, to jest rzeczywiście bardzo mocno działa skaner kierowca.

W sumie to jest nie do pobicia wartość można uzyskać podczas korzystania Max Utilities. Zawsze bardzo dobrze dla mnie i dlatego nie mam problemu polecamy go.

Nauczyłeś się wiele na temat czyszczenia rejestru, co robią i dlaczego używanie ich jest konieczne utrzymać komputer działających na najwyższych obrotach. Teraz zobacz jak dostać darmowe skanowanie z czyszczenia rejestru systemu Microsoft, które również eliminuje wirusy i oprogramowanie szpiegujące i aktualizacji sterowników. To oprogramowanie jest wysoko oceniane przez komputer technika Ed Lathrop. Pobierz darmowe skanowanie na naprawy powolny komputer. Również uzyskać więcej informacji poufnej o czyszczenia rejestru w czyszczenia rejestru systemu Windows.Dansk, Deutsch, English, Español, Français, Italiano, 日本語, Nederlands, Norsk, Polski, Português do Brasil, Suomi, Svenska