Bezpłatne Porady Computer

Optymalizacja wydajności komputera z czyszczenia rejestru

Jeśli priorytet zakup urządzenia komputerowego kosztem innych pilne potrzeby, można spodziewać się, że trzeba będzie szybki i gładki komputer z systemem. Oczywiście, prawdopodobnie cieszył się prędkości i skuteczne funkcjonowanie komputera w ciągu pierwszych kilku miesięcy, po którym rozpoczęła się w obliczu kwestii powolnego komputera i innych problemów. W końcu zaczną się podsłuchu i sfrustrowani w najnowszym rozwoju z komputera.

Awarii systemu, zawiesza się komunikaty o błędach, powolność, jak również niebieski ekran śmierci są objawy chorej rejestru Windows. Jeśli masz do czynienia z takimi wyzwaniami, jedynym lekarstwem do Państwa dyspozycji jest użycie do czyszczenia rejestru np. Max Utilities.

Narzędzia do naprawy rejestru automatycznie naprawić lub usunąć zidentyfikowane przedmioty uwagi do skanowania. Po każdym użyciu tego programu, automatycznie kopię zapasową systemu, tak, że można odwrócić zmiany dokonane, jeśli chcesz to zrobić.

Ponadto, system PC narzędzie do naprawy w ramach przeglądu, oferuje szybki i łatwy dostęp do aplikacji, które są uruchamiane podczas włączania komputera osobistego. Z kilku kliknięć, można włączyć i wyłączyć programy w ramach "Zarządzanie Startup" listy. Aby uzyskać oprogramowanie, trzeba będzie pobrać go bezpośrednio do komputera.

Zalety / Korzyści z programów naprawy rejestru

Manual / Usuwanie Auto: Program oferuje Ci opcje albo usunięcie stwierdzonych błędów ręcznie lub automatycznie. Funkcja ta znana jest jako niestandardowe funkcji skanowania. To również daje możliwość wyboru, co i co nie do skanowania. Wbudowany harmonogram: Funkcja ta pomaga zaplanować skanowanie w swoim czasie wybranym, to może być codziennie, co tydzień lub co miesiąc. W zaplanowanym terminie lub okresie, program automatycznie rozpocznie skanowanie.

Oprogramowanie oferuje korzyści z eliminacji duplikatów plików, ale także oszukiwać i kompresuje rejestr. Z dobrym czyszczenia rejestru, można również dostrzec nieprawidłowe skróty do programów, puste klucze, a następnie je usunąć.

Można osiągnąć wiele na komputerze z prawej strony i odpowiednie do czyszczenia rejestru. Wystarczy upewnić się, że można przeprowadzić trochę badań przed wyborem czyszczenia rejestru, do wykorzystania.Dansk, Deutsch, English, Español, Français, Italiano, 日本語, Nederlands, Norsk, Polski, Português do Brasil, Suomi, Svenska