Bezpłatne Porady Computer

Optymalizacja rejestru urządzenia komputerowego

Rejestr systemu Windows jest najbardziej wrażliwa część komputera osobistego. To ukrywa wszystkie pliki i inne informacje niezbędne do prawidłowego funkcjonowania komputera.

Ponadto, dane dotyczące sprzętu i oprogramowania instalacja / un-instalacji jest przechowywany na tej bazie danych w systemie komputerowym. W tym celu konieczne jest, by zachować ten segment swojej funkcjonowania komputera w optymalnej zawsze. Jednym z zaleceń biegłego na utrzymanie rejestru PC jest użycie do czyszczenia rejestru.

Co cleaner Rejestr będzie wykonać na komputerze

Optymalizacja prędkości
Jeśli stwierdzisz, że urządzenie komputer już nie działa z prędkością jak kiedyś, gdy był niedawno kupił, to można prześledzić ten problem w rejestrze systemu Windows w komputerze. Gdy ten segment komputerze jest przepełnione zbędnych wpisów, które produkują błędy kolei, jedną z konsekwencji jest to, że komputer zacznie spowolnienie w wykonywaniu zadań i uruchomione aplikacje. Ponieważ jest to bardzo ryzykowne i uciążliwe edytować ten segment komputerze ręcznie, najlepiej zalecane narzędzie do skanowania i czyszczenia to jest do czyszczenia rejestru, po którym szybkość komputera zostanie zoptymalizowany i ogólna wydajność poprawiła.

Rozwiązywanie zawiesza Issue
Również, gdy baza komputera osobistego jest uszkodzony, można rozpocząć przeżywa stale zamarza w środku zadania. To może być bardzo irytujące i frustrujące sytuacja, ponieważ nie można już mieć gładką pracę żeglarską na komputerze. Jednak ze skuteczną czyszczenia rejestru, można szybko rozwiązać ten problem i nadal cieszyć się pracy bez przerw.

Brak komunikatów o błędach
Główną przyczyną ciągłych komunikatów o błędach, które pojawiają się na ekranie komputera jest uszkodzony rejestr systemu Windows. Ale z prawej narzędzie PC, można skanować / wyczyścić swój komputer bazy danych, aby zatrzymać się komunikaty o błędach od przerywania pracy.

No Blue Screen of Death
Ponadto, z dobrym narzędziem PC, nie będziesz już doświadczenie niebieski ekran śmierci na urządzeniu komputerowym. Kwestia wypadków jest również rozwiązana ze skutecznym systemem PC narzędzie naprawy.Dansk, Deutsch, English, Español, Français, Italiano, 日本語, Nederlands, Norsk, Polski, Português do Brasil, Suomi, Svenska