Bezpłatne Porady Computer

Jak zoptymalizować powolny komputer z czyszczenia rejestru?

Jeśli sprawdzono system w poszukiwaniu wirusów za pomocą dobrego programu antywirusowego i nie znaleźliśmy żadnych wirusów, a następnie, powolne działanie systemu może być powiązane z jego rejestru. Ci, którzy cierpią z tym problemem są osoby, których komputery są uruchomione popularnego systemu Microsoft Windows.

Zadziwiające jest to, że 9 na 10 osób z komputera jest system Microsoft Windows Operating System. Czy korzystasz z systemu Windows 7, Vista, XP, 2000, ME, 98, 95 lub NT, wersja, będzie doświadczenie rejestru problemu w jednym czasie lub innej.

Optymalizacja komputera pod kątem szybkości

Rejestr jest ogromny punkt przechowywania lub bazy danych w komputerze, który przechowuje wszystkie informacje na temat komputera i jego programów. W tym miejscu znajdziesz informacje na temat ustawień i opcji dla wersji systemu Windows. Posiada również opcje i ustawienia dla każdego programu załadowane na komputerze. W sytuacji, gdzie są inni użytkownicy komputera, preferencje użytkowników są również włączone do bazy danych w komputerze. W związku z tym, można zobaczyć wszystkie informacje, nagrywana w jednym miejscu, gdy harcerstwo błędów. Ze względu na dużą pojemność plików obsługiwane przez tego punktu składowania, pliki mogą się nieaktualne wraz z upływem czasu i powodują błędy, które spowalniają pracę systemu w dół.

Problemy związane z rejestrem są wspólne, są to problemy, które można rozwiązać w sposób łatwy za pomocą skutecznego narzędzia naprawy rejestru. Za pomocą tego narzędzia, to jest prawie automatyczny proces czyszczenia; jedyną funkcją musisz wykonać, to po prostu kliknij na niezbędnej opcji, takich jak "Skanuj", "Usuń", "naprawa" w zależności od przypadku.

Zasadniczą rzeczą, którą musisz zrobić to utworzyć kopię zapasową rejestru przed procesem czyszczenia. Ale nie wystarczy, że na zewnątrz ponieważ czyszczenia rejestru są wyposażone w funkcje automatycznego tworzenia kopii zapasowych. Ważne jest, by nalegać na korzystanie z oprogramowania, który oferuje tę funkcję, gdy szukasz programu do wykorzystania w optymalizacji prędkości komputera. Funkcja tworzenia kopii zapasowych zapewni, że przywrócić system do stanu pierwotnego w razie ewentualnego błędu.

Po zakończeniu skanowania i czyszczenia komputera z skutecznego czyszczenia rejestru (Max Utilities), prędkość komputera zostanie zoptymalizowany.Dansk, Deutsch, English, Español, Français, Italiano, 日本語, Nederlands, Norsk, Polski, Português do Brasil, Suomi, Svenska