Bezpłatne Porady Computer

Które czyszczenia rejestru należy wybrać?

Wiele czyszczenia rejestru są paradował w rynku, że trudno się zdecydować, który wybrać dla szybkości komputera i optymalizacji wydajności. Istnieją jednak pewne cechy, które mogą Cię w wyborze oprogramowania, które zaspokoją Twoje potrzeby.

Oto cechy należy zwrócić uwagę przy wyborze czyszczenia rejestru;

1. Przydatność: musisz upewnić się, że oprogramowanie jest odpowiednie lub kompatybilny z platformy Windows masz w systemie komputerowym.

2. Zdolność do wykrywania błędów: Wybierz PC Tools te są zdolne do różnicowania błędy lub nieprawidłowe pliki z ważnych plików. Ponadto program powinien być w stanie zidentyfikować każdy błąd lub nieprawidłowe wpisy do rejestru komputera.

3. Backup / Restore: w ostatnim czasie większość czyszczenia rejestru pochodzą z podtrzymaniem funkcji. Jednakże, trzeba sprawdzić, czy ten, który chcesz użyć również tę funkcję. Backup funkcja zapewnia, że ​​nie stracisz żadnych plików, które widzi do prawidłowego funkcjonowania komputera. W istocie, można odwrócić zmiany wprowadzone, jeśli zdecydujesz się.

4. Łatwość użycia: wybrać oprogramowanie PC, który oferuje łatwość użytkowania. Program jak Max Utilities posiada przyjazny dla użytkownika i intuicyjny interfejs, który pozwala użytkownikowi na łatwe poruszanie się osiągnąć skanowania i czyszczenia proces. Nawet jeśli dziś operacyjną rozpoczął komputera, można użyć do czyszczenia rejestru do skanowania i czyszczenia komputera, jeśli interfejs programu jest łatwy w obsłudze.

5. Małe wykorzystanie miejsca: to nie jest bardzo istotne funkcja, ale jest to również dobre, że program jest pobierany nie zajmują dużo miejsca na dysku w komputerze. Ale jeśli program jest bardzo skuteczny, nie zostać zahamowane przez swoją wielkością, zwłaszcza jeśli masz wystarczająco dużo miejsca na dysku.

6. Skanowanie niestandardowe: jest to pożądana cecha w czyszczenia rejestru, ale nie koniecznością. Funkcja ta pozwala wybrać tylko te segmenty rejestru PC do skanowania, dlaczego pozostawiając resztę do skanowania i czyszczone w swoim czasie określonym.

Powyższe cechy charakterystyczne, a zwłaszcza 1 - 4, są niezbędne i powinny znaleźć się w rejestrze naprawy oprogramowania można będzie używany w celu poprawy wydajności na komputerze komputera.Dansk, Deutsch, English, Español, Français, Italiano, 日本語, Nederlands, Norsk, Polski, Português do Brasil, Suomi, Svenska