Bezpłatne Porady Computer

Registry Cleaner sprawia, że ​​komputer szybciej

Umożliwienie prawdziwe opinie czyszczenia rejestru, aby poprowadzić Cię w wyborze czyszczenia rejestru może być pomocne, ale nie zawsze. Systemy klasyfikacji recenzję magazynu komputerowego, zdają się potwierdzać te programy się szkodliwie agresywne wg rankingu je na podstawie liczby problemów, jak twierdzą, do obsługi.

Prawda jest taka, że ​​bardziej agresywne narzędzie do optymalizacji PC jest wysoki potencjał stwarza w odniesieniu do usuwania podstawowych danych rejestrowych niezbędnych dla sprawnego funkcjonowania systemu. Magazine opinię normalnie wykonywać testy na oprogramowanie na komputerach jedno lub kilka, a więc nie mogą napotkać problemy.

W związku z ryzykiem wyeliminowania wymaganych informacji, wiele czyszczenia rejestru zawierają teraz funkcję automatycznego tworzenia kopii zapasowych, które jest zdolne do wykonywania kopii danych rejestru przed jego usunięciem. Wielu z nich nawet zmusić punkt przywracania systemu, które należy podjąć przed dokonaniem zmiany. To jest dobra cecha należy zwrócić uwagę w każdym oprogramowania będzie używany do optymalizacji urządzenia komputerowego. Jednak trzeba pamiętać, że te typy kopii potrzebne do funkcjonowania systemu Windows, aby przywrócić z nich.

Chodzi o to, że należy się trzymać z dala od programów nadmiernie agresywne, gdyż mogą być potencjalnie szkodliwe dla komputera.

Uzyskanie idealnego oprogramowania

Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, które rzeczywiście do czyszczenia rejestru jest najlepszym rozwiązaniem dla zwiększenia wydajności twojego komputera jest uzyskanie informacji zwrotnej od znacznej liczby użytkowników indywidualnych. I kiedyś świadkiem, gdzie przy okazji magazyn komputerowy polecaną bezpłatne oprogramowanie, tylko dla wielu ludzi, którzy skorzystali z programu, aby wrócić wkrótce za pośrednictwem wiadomości e-mail, do sterty obwinia on magazynu dla problemów, jakie napotykają z korzystania z oprogramowania. Tak, to naprawdę trzeba być ostrożnym, bo nawet źródła uważasz, że są bezpieczne, może dać złe zalecenia.

Istnieją dobre programy, które można wykorzystać do optymalizacji komputera, są bardzo bezpieczne i niezawodne, Max Utilities czyszczenia rejestru jest jednym z takich programów. W sumie, nie ufaj recenzję, jeśli recenzent nie może być zidentyfikowany.Dansk, Deutsch, English, Español, Français, Italiano, 日本語, Nederlands, Norsk, Polski, Português do Brasil, Suomi, Svenska