Bezpłatne Porady Computer

Kiedy używać do czyszczenia rejestru do naprawy rejestru problemy?

Komputer jest bez wątpienia najlepszy wynalazek w ostatniej dekadzie. To ewoluowała od wielkich powolnych komputerach mainframe przetwórczych do małych tabletek wieloprocesorowych. Urządzenia te są z pewnością radość mieć, jak ułatwić sobie życie. Są chwile, chociaż, że nieoczekiwane problemy. Chociaż istnieje mnóstwo możliwych problemów tam, pomaga skanować nasz komputer i kwestie naprawy rejestru regularnie.

Rejestr jest bazą danych zawierającą ustawienia konfiguracyjne każdego sprzętu i oprogramowania w komputerze. Okna systemy oparte są zależne od tej bazy danych, ponieważ oszczędza dużo czasu przetwarzania. Organizowanie informacji nasza aplikacja potrzebuje przyspiesza uruchamiania komputera, ponieważ program wie, gdzie szukać wejścia.

Można myśleć o rejestrze jako katalogu karty bibliotecznej. Każda aplikacja sprawdza katalog dla jego katalogu instalacyjnego, wideo i opcji, dane audio, dysku i wiele innych. Jest to konieczne, aby program wie, gdzie można go dostać swoje zasoby i ile środków potrzebuje.

Registry Cleaner jest w stanie naprawy rejestru problemy szukając wpisów duplikatów lub bezużyteczne. Wpisy, które są zwykle usuwane m.in. brakujące współdzielonych bibliotek DLL, Biblioteki, pliki pomocy, ścieżki aplikacji, nieaktualne oprogramowanie i wiele innych. Te rzeczy zaśmiecać naszego rejestru i bezcelowe tam.

Wiele sytuacji będzie wynikać, że domaga się użytkownika do naprawy rejestru problemy. To dobry czas, aby uruchomić czyszczenia rejestru jest, gdy masz zainstalowane dużo sprzętu w komputerze. Komputery zazwyczaj przechowuje informacje w zakresie interfejsów fizycznych w rejestrze. Jeśli oprogramowanie urządzenia nie jest prawidłowo zaprogramowana lub wystąpiły błędy podczas instalacji, jest szansa, że ​​wpisy stają się uszkodzone lub przechowywać błędne dane. Byłby to dobry czas, aby uruchomić czyszczenia.

Do czyszczenia rejestru jest również potrzebna, gdy odinstalować, zainstalować lub zaktualizować programy wielokrotnie. Odinstalowanie programu jest zwykle tak łatwe, jak działa deinstalatora. Jednak błędne programowanie zazwyczaj daje nam problemów. Są chwile, kiedy folder instalacyjny nie zostanie usunięty. Może to być spowodowane, aby zapisać lub zarejestrować pozostałe pliki. Folder można usunąć we własnym czasie. Najtrudniej jest, gdy wpis rejestru dla tego programu nie jest usuwany. Mając te niepotrzebne wpisy pozostają kosztowałoby programy cennych milisekund w pomijam ten wpis. Dlatego czyszczenia rejestru ma możliwość czyszczenia nieaktualne wpisy oprogramowania.

Odnosi się to również, gdy zainstalować lub zaktualizować program. Wpisy są nadpisywane i zastąpione nowymi, czy są nowe konfiguracje. Czasami stare są pomijane choć co wymaga innego oczyszczania.

Jak wspomniano wcześniej, dodatkowe wejście spowoduje program do stracenia milisekund, aby przeczytać kolejny. Gdy istnieje wiele niepotrzebnych wpisów, komputery mogą czasami wystąpić opóźnienia lub zwłoki. Opóźnienie to jest spotęgowane przez nieprawidłowe pozycje startowe. Wpisy te są zazwyczaj otrzymywane z podejrzanych programów. To kolejna sytuacja, która gwarantuje prowadzenie czyszczenia. Sprzątanie zwykle mają możliwość usunięcia Run na pozycji START.

Aby naprawić błędy rejestru, można użyć Max Utilities.Dansk, Deutsch, English, Español, Français, Italiano, 日本語, Nederlands, Norsk, Polski, Português do Brasil, Suomi, Svenska