Bezpłatne Porady Computer

Do czyszczenia rejestru systemu Windows 7

Windows 7 jest tak nowe, że wiele czyszczenia rejestru są po prostu niezdolni do pracy na nim. To jest duży problem, że tylko najbardziej zaawansowane i up-to-date rejestru narzędzia są w stanie ustalić, co konieczne, aby korzystać z nich w nowym systemie.

Jeśli nie skorzystać z dobrej czyszczenia rejestru, stoisz szansę to rujnuje swój komputer tak, że nie uruchamia się właściwie nic więcej.

Niestety, Seven jest tak zaawansowana, że ​​wiele czyszczenia rejestru nie działają bardzo dobrze na nim. Ale powiedział to wiele czystsze pracują dobrze na tym i może spowodować, że komputer przyspieszy i nie ma błędów na .... to wszystko o co cleaner używasz.

Dlatego tak ważne jest, aby korzystać z najlepszych czyszczenia rejestru dla systemu jest ze względu na zadania, które czyszczenia rejestru mają. Pracują oczyścić ważną bazę danych w systemie Windows o nazwie rejestru, który przechowuje wszystkie spersonalizowane ustawienia i informacje do komputera.

Gdy robisz coś na komputerze, rejestr jest stale przechowywania plików, które wyjaśniają, co się stało i jak to zrobić ponownie, pozwalając PC, aby zapisać i zapamiętać wiele ilości ustawień.

Rejestr jest częścią systemu Windows od 1998 roku, ale był również jednym z głównych przyczyn problemów w tym czasie, jak również. To było powodu rejestru znaczenie, i to używane na co dzień przez system. Ponieważ posiada tak wiele informacji o systemie, w rejestrze jest rzeczywiście używany do stale pomaga uruchomić Windows.

Za każdym razem, korzystania z komputera, wiele pliki rejestru są używane, co rzeczywiście sprawia, że ​​system Windows mylić i sprawia, że ​​zaoszczędzić wiele z tych plików w niewłaściwy sposób. To powoduje, że stają się zniszczone i nieczytelne, co czyni system dłużej przetwarzać je, spowalniając go.

To jest problem, który nawet najbardziej zaawansowanych komputerów wciąż cierpią, i jest tylko wyleczyć za pomocą narzędzia do czyszczenia rejestru, aby rozwiązać problem .. Jednak wiele czyszczenia rejestru nie działają bardzo dobrze na Seven, ponieważ system operacyjny przechowuje tak dużo plików Advanced Registry i funkcje. Posiada wiele nowych rejestru plików rejestru, które wielu starszych narzędzi rejestru nie uznają, i starają się usunąć. Powoduje to różnego rodzaju problemy na komputerze i może komputer nie uruchomi się.

Najlepszy do czyszczenia rejestru systemu Windows 7 jest Max Utilities.Dansk, Deutsch, English, Español, Français, Italiano, 日本語, Nederlands, Norsk, Polski, Português do Brasil, Suomi, Svenska