Bezpłatne Porady Computer

Czyszczenia rejestru poprawić wydajność komputera

Czyszczenia rejestru zalewają internet w tych dniach, jak producenci oprogramowania zrealizować zalegającą popytu.

Dlaczego popyt wzrósł do czyszczenia rejestru?

Bo ludzie zdają sobie sprawę, że optymalizacja ich rejestru może oprzeć się ogromnej poprawy w szybkości Internetu i otwieranie plików. Osób zdaje sobie sprawę, że gospodarka jest zła i nie chcą kupić nowy komputer teraz. Dokonywanie ich stary run szybciej jest świetnym rozwiązaniem.

Co to jest rejestr, i jaki ma wpływ na szybkość komputera?

Rejestr jest jak serce systemu Windows. Jest na nich oprzeć do programów, aby funkcjonować poprawnie, a nawet dla systemu Windows do rozruchu. Jeśli rejestr jest amuck, można założyć, że będziesz przeżywa mnóstwo błędów. Ale błędy nie są jedyną rzeczą. Gdy rejestr jest zbyt duże, możesz być pewny, aby spodziewać się dużego spowolnienia wydajności komputera.

Dlaczego muszę czyścić rejestru?

Ponieważ podczas instalacji program, deponuje klucze w rejestrze (informacje wymagane dla programu do uruchomienia). Problem jest, klawisze te nie są usuwane automatycznie po odinstalowaniu programu, tak czasem gromadzą.

Jeśli nigdy nie czyścić rejestru, to będzie zawierać klucze dla każdego programu, jaki kiedykolwiek zainstalowany od zakupu komputera.

Jak czyścić rejestr?

Na szczęście, czyszczenia rejestru, nie jest to trudne zadanie do automatycznego dzięki oprogramowaniu, że to wszystko dla Ciebie.

OSTRZEŻENIE: Nie należy zmieniać rejestr siebie, chyba że mają doświadczenie w tym zakresie. Usunięcie nawet jednego klucza może spowodować pracy systemu poważne problemy, jeśli jest błędna.

Jakie oprogramowanie do czyszczenia rejestru jest najlepszy?

Jest to w dużej mierze kwestia gustu. Istnieje z pewnością wiele tam, wszystko twierdząc, czyszczenia komputera i uwolnić go od błędów. Z mojego osobistego doświadczenia, WinZip Registry Optimizer jest dobry. Jest to szybki i łatwy w użyciu.

W zaledwie kilka minut można wyczyścić rejestr systemu i rozpocząć zauważyć poprawę natychmiast. Niektóre z największych usprawnień można zauważyć m.in.:

1. Większa prędkość internetu
2. Szybszy rozruch i uruchomienie w dół.
3. Programy działają sprawniej.
4. Filmy wideo i audio nie są wzburzone, kiedy są odtwarzane.
5. Plików i folderów, takich jak przeglądarka internetowa otworzy się znacznie szybciej.

Myślę, że wszystko sprowadza się do gustu, ale miałem bardzo dobre wyniki, czyszcząc mój rejestr co miesiąc. Co zaszkodzi spróbować? To może być tylko rzeczą starego PC musi działać jak nowy ponownie.

Daj Max Utilities spróbować. To najlepszy użyłem z setek dostępnych na rynku.Dansk, Deutsch, English, Español, Français, Italiano, 日本語, Nederlands, Norsk, Polski, Português do Brasil, Suomi, Svenska