Bezpłatne Porady Computer

Naprawy rejestru Max Utilities i czystsze

Jeśli jesteś jak wielu ludzi, trzeba wyłączyć laptopa lub komputera stacjonarnego tylko jeden dzień do władzy się obok i stwierdzić, że programy, które zależą od spowolniły do ​​indeksowania, jak słynny zegar po prostu siedzi przędzenia, co działo się to, że rejestru problem wystąpił lub ewentualnie coś gorszego, jak malware.

Po prostu pobierając bezpłatną kopię Max Utilities może obsługiwać wiele problemów, masz doświadczenie z wirus lub koń trojański kwestii, połamanych wpisów do rejestru i skróty do nikąd. Pobieranie trwa tylko minutę lub dwie i instalacja trwa około tym samym czasie.

Zaufaj nam, kiedy mówimy, będziesz zadowolony z wyników. To jest dość proste do uruchomienia, po prostu uruchom go i działa przez system robi pełnego skanowania w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania, trojany i wirusy i je podniesiesz. Następnie uruchamia drugą przepustkę, którego celem jest połamanych wpisów rejestru i dalej przechodzą celem jest uszkodzone skróty. Ostateczne Karnety mają na celu czyszczenie starych plików i relikwie, które zostały pozostawione przez inne programy.

Kiedy skończysz, to jest jak używasz nową maszynę.

Zazwyczaj takie programy są oferowane do 30 dni badań bezpłatnie korzystać i będą zawsze powiedzieć, że znaleźć ogromną liczbę spraw, ale ze względu na ograniczenia programu próbnego, to tylko posprzątać pierwsze 15 lub 20 problemów. Max Utilities robi o wiele więcej niż to, że dbać o system dla Ciebie.

W pewnym momencie, przed Internecie stał Web i WiFi stało się powszechne, było wiele freeware i shareware autorów, którzy myśleli, bardzo mało dzieląc się swoimi sukcesami z innymi. Jednak jak Internet rozrósł się do sieci stało się każdy wydaje się być próbuje zrobić trochę pieniędzy od niego, więc jest to miłe, gdy program jak Max Utilities przychodzi, który pozwala pobrać bezpłatną kopię, że rzeczywiście działa i robi coś .

Przy okazji, zanim program rozpoczyna pracę, ustawia punkt przywracania, coś, wiele programów nie robią, tak, że można umieścić swój system z powrotem do kształtu to było przed uruchomieniem Max Utilities. Gorąco wątpienia będziesz robić wiele, ale miło jest wiedzieć, zadana jest dla Ciebie.Dansk, Deutsch, English, Español, Français, Italiano, 日本語, Nederlands, Norsk, Polski, Português do Brasil, Suomi, Svenska