Bezpłatne Porady Computer

Registry program naprawy

Szybkie wyszukiwanie w Google pokazuje, że istnieje wiele narzędzia rejestru naprawy oprogramowania na rynku, które mogą pomóc w rozwiązaniu rejestru wymaga naprawy. Z wszystkich rodzajów wiele rejestru produktów użytkowych na rynku, w jaki sposób ograniczyć listę w dół, aby wybrać najlepsze czyszczenia rejestru do swoich potrzeb?

Po pierwsze, warto wiedzieć, co niektóre z dodatkowych funkcji użytkownika są, które są obecnie używane w najlepszych narzędzi naprawy rejestru. To tutaj, w dodatkowej kategorii funkcji, że różne czyszczenia rejestru są oddzielone od siebie. Jeśli masz zamiar dostać pieniądze warto z produktu, musisz wiedzieć, co masz opcje dotyczące zakupu są przed dokonaniem zakupu.

Jedną z najważniejszych cech, które powinny przyjść standard czyszczenia rejestru jest Full Backup System Możliwości kontroli, które może wykonać kopię zapasową pełnego rejestru przed uruchomieniem skanowania. To tworzy kopię zapasową bieżącego rejestru tylko w przypadku ważne coś jest skreślony z rejestru podczas skanowania i obsługi poprawek. Dzięki tej funkcji można łatwo przywrócić system do oryginalnych ustawień rejestru, jeżeli system nie powinien odpowiedzieć prawidłowo lub odpoczynku po skanowania rejestru naprawy i czyszczenia. Jeśli oprogramowanie naprawy rejestru, które bierzesz pod uwagę, nie ma tej funkcji, należy szukać gdzie indziej.

Wraz z właściwą funkcją tworzenia kopii zapasowych, kolejny dobry elementem poszukiwania jest Program Start Up Manager. Ta funkcja będzie łatwo pozwalają na zarządzanie, które programy zaczynają się od uruchamiania komputera w komputerze z systemem Windows. Jeśli masz programy, które nie są używane, które często lub są niepotrzebne w systemie, aby rozpocząć się na początku swojego dnia obliczeniowej, to kierownik programu może pomóc usunąć te programy z sekwencji uruchamiania, ubezpieczenie wzrost prędkości uruchomienia systemu operacyjnego.

Dla tych, którzy korzystają z przeglądarki Windows Internet Explorer, może to być pomocne mieć Browser Helper Objects komponent Manager w swoim czyszczenia rejestru. Ta funkcja pozwala zachować lub usunąć różne przedmioty, które przyczepiają się do przeglądarki IE i uruchomić za każdym razem przeglądarka jest uruchomiona. Pozycje te mogą zawierać dodatki IE takich jak paski narzędzi. W każdym przypadku, usunięcie pozycji z listy tylko zapobiec ich bieganie po otwarciu programu Internet Explorer, ale nie usunąć rzeczywistą aplikację z komputera.

Wiele z najbardziej popularnych narzędzi rejestru na rynku należą Dodaj Usuń Program Manager. O ile nie jest to absolutnie konieczne, poz mieć, może się przydać, aby pomóc w identyfikacji i usuwania programów fantomowych które pozostają widoczne w panelu sterowania Dodaj / Usuń listę. Ta funkcja będzie usunąć te programy z tej listy, tak, że lista projektów dokładnie to, co jest zainstalowane w systemie. Jak w przypadku większości tego typu narzędzi, będzie to również przywrócić dowolny program do listy, aby usunąć przypadkowo lub chcesz zainstalować.

Więcej pomysłów na co zwrócić uwagę przy zakupie na rynek niezawodne i przydatne narzędzie do naprawy rejestru, Poniższy artykuł zawiera dodatkowe kwestie, które mogą okazać się bardzo pomocne.Dansk, Deutsch, English, Español, Français, Italiano, 日本語, Nederlands, Norsk, Polski, Português do Brasil, Suomi, Svenska