Bezpłatne Porady Computer

Jak naprawić błędy rejestru

Kwestie rejestru systemu Windows może powodować zawieszanie się systemu, niska wydajność i komunikaty o błędach. Korzystając z programu do czyszczenia rejestru regularnie, można naprawić błędy w rejestrze, dzięki czemu system bardziej stabilny i poprawy wydajności bez kosztownych modernizacji sprzętu.

Jeśli nie rozwiązać problemów w rejestrze, może wystąpić nagłe awarie, straganami systemie lub bardzo powolne prędkości. Fixing rejestru problemy powinny być priorytetem, jeśli chcesz mieć przyjemny komfort pracy z komputerem.

Istnieje kilka powodów, dla których rejestr może zostać uszkodzone lub zatkane błędów. Może się to zdarzyć, jeśli często zainstalować lub odinstalować programy, lub w przypadku usunięcia oprogramowania zamiast odinstalowanie go. Wbudowane spyware, adware lub inne programy, które ożywić się z każdym rozruchu może powodować problemy rejestru. Inne rzeczy może powodować problemy z rejestru systemu Windows są po zainstalowaniu lub odinstalowaniu sprzętu lub jeśli masz nieużywane ale nieskasowane sterowników w systemie.

Jeśli system jest nowy, nie może być to jeden z problemów związanych z zatkanego rejestrze. Ale z czasem, jak systemowym rejestrze rozrasta, rejestru może się uszkodzony lub stać się pełno błędów i miejsc pustych, zwłaszcza jak można nadal dodawać i usuwać oprogramowanie, sterowniki i sprzęt.

Przy tak wielu uzupełnień i skreśleń, potrzeby, aby rozwiązać problemy rejestru staje się niezwykle ważne, jeśli chcesz, aby Twój komputer nadal funkcjonować poprawnie. Bez dobrego programu, aby rozwiązać te problemy w rejestrze, stan systemu będzie tylko rosnąć gorzej. Na szczęście, istnieje wiele wolnego czyszczenia rejestru dostępne online.

Czyszczenia rejestru skanuje rejestr Windows za błędne lub nieaktualne wpisy i je naprawić, co pozwala, aby system działał szybciej i bez błędów. Kilka wolnych czyszczenia rejestru dostępne są Max Utilities i DLL Tool (www.dlltool.com).

Oba te programy można naprawić lub usunąć uszkodzone lub nieaktualne wpisy w rejestrze za pomocą kliknięcia przycisku. Max Utilities otrzymywał wyższe oceny od użytkowników niż DLL Tool (www.dlltool.com), ale oba programy działają dobrze do czego zostały zaprojektowane, aby zrobić. Albo będzie jednym pomóc wyeliminować problemy rejestru systemu Windows i uzyskać lepszy, szybszy system.

Te darmowe programy często rozwiązuje swoje problemy i pomóc komputerowi szybciej. Jeśli te programy nie rozwiązać swoje problemy i nadal pojawiają się komunikaty o błędach lub wystąpienia awarii systemu, możesz zainwestować w wysokiej programu do czyszczenia rejestru. Programy te zwykle kosztować 20 dolarów do 50 dolarów i będzie normalnie rozwiązać problemy.

Jeśli nie masz doświadczenia z korzystania z darmowych lub płatnych czyszczenia rejestru, można iść do supermarketu komputera regionalny (jak Best Buy i Circuit City) i je uruchomić czyszczenia rejestru diagnostycznego dla Ciebie. Będzie to zazwyczaj kosztuje 85 dolarów do 150 dolarów w zależności od pakietu, a przechowywać można odwiedzić. Będziesz na pewno posiada system czyszczenia, który działa bardziej efektywnie.Dansk, Deutsch, English, Español, Français, Italiano, 日本語, Nederlands, Norsk, Polski, Português do Brasil, Suomi, Svenska