Bezpłatne Porady Computer

Jak naprawić rejestr?

Czy masz rejestru, która powoduje problemy? Czy zastanawiasz się, próbując go naprawić? W zasadzie masz dwa sposoby, aby to zrobić. Możesz skorzystać z dobrej czyszczenia rejestru, lub spróbować zrobić to ręcznie.

Zbadajmy obie opcje. Przede wszystkim trzeba zrozumieć, co rejestru rzeczywistości.

Co to jest rejestr? - Wszystkie informacje, które dotyczy systemu i jego sprzętu i oprogramowania, wraz z danymi konfiguracyjnymi użytkownika, zostanie zapisane i śledzone przez rejestru Windows. Każde zadanie można wykonać, gdy system operacyjny pracuje przechodzi rejestrze pierwszy. Oznacza to, że rejestr jest sercem całego systemu komputerowego, a gdy jest uszkodzony to jest poważny problem. Jednak bez względu na to co robisz to uszkodzenie rejestru będzie się działo. Kiedy prawidłowo utrzymać komputer stanie się to wolniej, ale nadal się dzieje. Oznacza to, że jest w stanie oczyścić rejestr jest pilne i ważne umiejętności.

Drugim sposobem czyszczenia rejestru jest zrobić to ręcznie. Można próbować to zrobić, ale wszyscy eksperci powiedzą, że jest to duże ryzyko. Jeśli nie są przygotowani do tego można skończyć powodując sposób więcej problemów niż już masz. Wystarczy jeden niesłusznie usuniętego wpisu lub plik, albo jeden mały błąd, a komputer może być całkowicie zawiedli. Potem trzeba będzie wezwać specjalistę, który może być bardzo kosztowne.

Naprawy rejestru za pomocą odkurzacza - Kiedy zdecydować się na korzystanie dobry do czyszczenia, w przeciwieństwie do naprawy rejestru ręcznie dokonaniu mądrego wyboru. Te programy można bezpiecznie usunąć i naprawić wszystkie błędy, które spowalniają komputer. Może zrobić to wszystko za pomocą jednego kliknięcia myszką. Nawet eksperci korzystać z tych programów. Dobry czyszczenia rejestru są w stanie usunąć setki błędów dość łatwo.

Musisz być ostrożny, bo przekonasz się, że istnieje wiele czyszczenia rejestru programów, które obecnie nie są całkowicie wiarygodne. Niektóre są przeznaczone do infekowania komputera zamiast go naprawić, więc trzeba kupić tylko do czyszczenia rejestru z firmy dobrej reputacji. Jeśli nie można odebrać złośliwe oprogramowanie, które może uszkodzić Twój komputer nawet więcej. Czy jakieś badania i przeczytać kilka recenzji zanim stołu ponad pieniędzy do czyszczenia rejestru.

Czy Twój komputer z systemem Windows działa wolno? Czy to ciągle zamarznąć? Jeśli odpowiedzi na tak, istnieje ogromna szansa, że ​​rejestr komputer może być uszkodzony. Możesz po prostu użyć oprogramowania do czyszczenia komputera i mieć komputer pracuje jak nowy ponownie w krótkim czasie.Dansk, Deutsch, English, Español, Français, Italiano, 日本語, Nederlands, Norsk, Polski, Português do Brasil, Suomi, Svenska