Bezpłatne Porady Computer

Jak naprawić błąd wykonania czyszczenia rejestru

Jeśli posiadasz komputer, bez wątpienia miała szansę wystąpić pewne błędy komputera. Błędy te, zwane błędy runtime w IT mówią, może być coś z upaść, zamrażania lub wniosku, że nie chce otworzyć.

Co może nie być świadomy jest jednak to, że większość z tych błędów są zakorzenione w jednej części komputera o nazwie "Rejestr". Rejestr jest ogromna baza informacji na temat otwierania i uruchamiania wszystkich aplikacji na komputerze.

Każdy program w komputerze ma kilka plików rejestru związane. Można sobie wyobrazić, że nawet z kilku programów, kilkanaście na komputerze, rejestr jest duże.

Od rejestru jest bardzo ważne, system Windows nie może usunąć wszystko z nim w rzeczywistości, czasami pliki są kopiowane w rejestrze. Nawet jeśli programy są odinstalowane z komputera, komputer będzie nadal zawierać śladowe ilości programów w rejestrze. Te dodatkowe pliki często prowadzą do błędów opisanych powyżej, i że komputer wolniej.

Istnieje kilka sposobów, aby zaatakować ten problem. Jednym ze sposobów jest do czyszczenia rejestru ręcznie. Nie jest to zalecane, ponieważ do czyszczenia rejestru jest trudne i może uszkodzić komputer, jeśli nie jest zrobione dobrze. Od rejestru jest bardzo duży, trudno jest śledzić pliki w nim. Jeżeli nie jesteś IT ekspert, należy unikać tej opcji, może powodować więcej szkody następnie dobre.

Innym sposobem radzenia sobie z tym problemem jest przy pomocy typu oprogramowanie o nazwie czyszczenia rejestru. Czyszczące przeznaczone są do brudną robotę za Ciebie przez skanowanie i usuwanie problematycznych plików. Niektóre środki czyszczące są również zaprojektowany, aby pomóc Ci zorganizować rejestru (jest to tzw defragmentacji i optymalizacji), więc komputer jest wydajny.

Zaleca się, aby użyć darmowy do celów diagnostycznych i pozostawienie czyszczenie do zaufanego, sprzątaczka znanego. Inne cechy dobrego filtra to łatwość użycia i automatycznego tworzenia kopii zapasowych zdolności przed każdym cyklu zmywania.Dansk, Deutsch, English, Español, Français, Italiano, 日本語, Nederlands, Norsk, Polski, Português do Brasil, Suomi, Svenska