Bezpłatne Porady Computer

Naprawa rejestru systemu Windows XP

Jeśli napotykając rejestrze systemu Windows XP po raz pierwszy, od kiedy zaczęli korzystać z komputera, to nie wydaje się być trudne.

Jednym z powodów, dlaczego ludzie się boją, gdy słyszą tat jest jakiś problem z rejestru jest, ponieważ utrzymuje komputer działa i każdy korupcji w rejestrze systemu Windows spowalnia komputera, ale nawet prowadzi do niebieskiego ekranu śmierci.

Wszystkie oprogramowania i sprzętu na komputerze działa za pomocą wpisów, jakie złożyły w rejestrze podczas instalowania oprogramowania lub sprzętu. Korupcja w rejestrze zabezpiecza system przed uruchomieniem oprogramowania lub sprzętu.

W ten sam sposób błędnych wpisów w rejestrze systemu Windows powoduje wiele problemów w komputerze. Kilka problemów, są powolne uruchamiania się, niebieski ekran śmierci, powolne działanie, zamarza i awarii, a nawet obecność dużej liczby komunikatów o błędach.

Jeśli jest to problemy doświadczyłem wtedy przyczyną jest XP problemów rejestru i Win naprawy rejestru XP jest konieczne. Win naprawy rejestru XP odbywa się za pomocą Win XP rejestru narzędzie do naprawy.

Ale są pewne rzeczy, które mają być załatwione przed Win XP narzędzie do naprawy rejestru jest używany. Pierwszą rzeczą do zrobienia przed sortowaniem rejestru jest utworzenie punktu przywracania i tworzenia kopii zapasowych rejestru.

Staje się to przydatne w przypadku Win XP narzędzie do naprawy rejestru uszkadza rejestr podczas naprawy dzieje. W takim przypadku system może być odrestaurowany i rejestru można przywrócić z kopii zapasowych.

Aby utworzyć punkt przywracania w Windows XP, przejdź do Start, Programy, Akcesoria, Narzędzia systemowe, Przywracanie systemu. Kliknij na tworzenie punktu przywracania, wpisz nazwę punktu przywracania i przejść do tworzenia. Następnym krokiem jest wykonanie kopii zapasowej rejestru.

W tym wpisz polecenie regedit w Uruchom z menu Start. Następnie kliknij na pliku i na eksport i podać ścieżkę zostały backup ma być przechowywane i czekać do kopii zapasowej.

Następnym krokiem jest użycie rejestru Win XP narzędzie naprawy. Najlepszym rozwiązaniem jest, aby wybrać jedną konserwacji kliknij dostępny na Win XP narzędzia naprawy rejestru i usiąść i zrelaksować się do procesu, w kompletne. Po zakończeniu procesu ponowne uruchomienie komputera (opcjonalne) i zobaczyć różnicę w wydajności komputera.Dansk, Deutsch, English, Español, Français, Italiano, 日本語, Nederlands, Norsk, Polski, Português do Brasil, Suomi, Svenska