Bezpłatne Porady Computer

Jak rozwiązać błąd aplikacji 17235

"Błąd aplikacji 17235" pojawi się na ekranie przy użyciu narzędzia Kopia zapasowa DVD, takie jak "Inter filmu DVD Copy" i program napotka problem, który prosi o wcześniejszego zamknięcia. Komunikat o błędzie jest wynikiem by nie restart komputera natychmiast po narzędzie jest zainstalowane, lub napęd DVD z komputerem nie jest wyposażony w najnowszy sterownik.

Aby rozwiązać ten problem:

1. Powrót do pulpitu komputera, a następnie naciśnij przycisk "Start" z lewym dolnym rogu ekranu. Kliknij na "Panel sterowania" i czekać, aż nowe okno. Scroll Panel sterowania i kliknij dwukrotnie ikonę o nazwie "Programy i funkcje".

2. Kliknij w polu "Nazwa" pod tytułem "Organizuj", aby posortować listę wszystkich programów zainstalowanych na dysku twardym komputera. Znajdź nazwę programu, który zgłasza "błąd aplikacji 17235" wiadomości. Jest ona na liście zainstalowanych aplikacji. Kliknij na pozycji, a następnie kliknij opcję "Odinstaluj" w górnej części okna.

3. Należy czekać, aż zakończeniu programu odinstalowanie, a następnie wyłączyć Programy i funkcje. Wstaw na płycie instalacyjnej programu, który został usunięty z komputera. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zainstalować program. Gdy kreator instalacji wyskakuje i prosi o ponowne uruchomienie komputera, czy jak to mówi.

4. Teraz spróbuj użyć ponownie aplikację, czy komunikat o błędzie jest nadal wyświetlany. Zamknij program i kliknij w menu "Start", a następnie panel sterowania. Dwukrotnie kliknij przycisk "Menedżer urządzeń". Kliknij przycisk "Dalej", gdy system operacyjny otwiera nowe okno z prośbą o pozwolenie, aby otworzyć listę Menedżer urządzeń.

5. Spójrz na tej pozycji w menu przedstawionym jako "DVD / CD-ROM". Kliknij pozycję, aby rozwinąć nową listę opcji. Znajdź nazwę napędu DVD i kliknij prawym przyciskiem myszy na jej temat. Kliknij przycisk "Aktualizuj sterownik" z menu, które się pojawi. Poczekaj do zakończenia bieżącego instalację sterownika i ponownie uruchomić system. Otwórz program, który daje komunikat o błędzie i spróbować użyć go ponownie.

Ponieważ błąd jest ogólny błąd, tak naprawdę nie ma wiele do zrobienia, aby rozwiązać problem. Ale przy odrobinie cierpliwości i wykonać powyższe rozwiązanie, powinieneś być w stanie rozwiązać problemu z minimum wysiłku i wrócić do normalnej sytuacji.

Skuteczny sposób, aby naprawić ten błąd jest przy użyciu program do czyszczenia rejestru. Dowiedz się do naprawy i przywrócenia funkcji programu z tego wszechstronnego narzędzia konserwacji dla błędu aplikacji. Albo, jeśli masz z czyszczenia rejestru, można spróbować Max Utilities.Dansk, Deutsch, English, Español, Français, Italiano, 日本語, Nederlands, Norsk, Polski, Português do Brasil, Suomi, Svenska