Bezpłatne Porady Computer

Oprogramowanie dla systemu Windows rejestru

Rejestr systemu Windows jest duży zbiór, który przechowuje setki ważnych plików, które przechowują preferencje i ustawienia dla oprogramowania i sprzętu komputerowego. To prawie jak w centralnym układzie nerwowym komputera. Okna stale odwołuje się do rejestru, jak korzystać z komputera, a więc o czystą rejestru będzie miało pozytywny wpływ na ogólną wydajność komputera.

Jak rejestr jest zaśmiecony

Niestety rejestr systemu Windows jest notorycznie zaśmiecone uzyskiwanie i uszkodzone przez różne przyczyny. Najczęstszą przyczyną problemów jest, gdy istnieje nagromadzenie plików tymczasowych i przestarzałe. Są one często resztki plików z oprogramowaniem, które nie zostały całkowicie usunięte z systemu podczas odinstalowywania procedury.

Pliki rejestru można także uzyskać uszkodzony i uszkodzony przez wadliwych procesów instalacyjnych, jak również spyware i wirusy.

Jak to powoduje problemy

Posiadanie bałagan rejestru jest dużo jak o wentylator, który jest zapchany kurzem. Wentylator nie zwalnia, bo to stary w sensie chronologicznym. To po prostu musi być oczyszczony. Podobnie jest z komputerem. Komputery spowalniają się w czasie, ponieważ są one używane, ponieważ zatykają i zaśmiecone dużo śmieci pozostawionych i plików dodatkowych.

Korzystanie z czyszczenia rejestru, jest to świetny sposób, aby oczyścić komputer ze wszystkich zbędnych plików, które ściągają go w dół tymczasowych i niepotrzebnych. Nie ma sposobu, można zrobić to ręcznie na własną rękę. Nawet jeśli wiedział, gdzie szukać to jeszcze wiele godzin po godzinach, aby usunąć wszystkie pliki.

Zalecane oprogramowanie

Istnieje kilka dobrych programów, które pozwalają na szybkie i łatwe skanowanie rejestru i usunąć zbędne wpisy.

Max Utilities jest nasz ulubiony program, ponieważ jest łatwy w użyciu, szybki i nie wieprz pamięci. Jest to najbardziej przyjazny użytkownikowi i efektywny program, który testowaliśmy.Dansk, Deutsch, English, Español, Français, Italiano, 日本語, Nederlands, Norsk, Polski, Português do Brasil, Suomi, Svenska