Bezpłatne Porady Computer

Jak przyspieszyć Microsoft Windows 7

Nie ma nic nienawidzę więcej podczas używania komputera niż powolne twardym. Kiedy zdecydować się na wykonanie zadania na komputerze, po prostu nie chcą czekać na moim komputerze, aby wykonać to zadanie, muszę to być chwilowe.

To z tego powodu, że postanowiłem zbadać kilka metod, aby pomóc przyspieszyć mój system operacyjny Windows 7. Oto 3 najlepszych i najprostszych sposobów na przyspieszenie Windows 7.

Declutter dysku twardego

W przypadku zakupu nowego komputera w tych dniach, można zauważyć, że jest on załadowany w dół z oprogramowaniem, które nie chcą lub nie potrzebują. Z tego powodu polecam wchodzenia w panelu sterowania, wybierz Programy, a następnie wybierz Usuń programy. Stąd można usunąć wszystkie programy, które nigdy nie chciały w pierwszej kolejności.

Po usunięciu wszystkich swoich niepotrzebnego oprogramowania, należy usunąć wszystkie małe fragmenty plików, które pozostały. Często Twoja centrala nie będzie usunąć wszystkie. Dll i. Exe we wszystkich programach.

Jednak komputer będzie spędzić czas szukając tych plików w celu znalezienia tego, który go szuka. Jest to jeden z głównych powodów, komputer spowalnia.

W związku z tym, gorąco polecam program o nazwie Max Utilities.

Wcześniej nazywany Maksymalnie Utilities, to doskonałe oprogramowanie, które pozwoli Ci wyczyścić wszystkie bity resztki oprogramowania, które jest spowolnienie komputera.

Defragmentacji dysku twardego

Fragmentacja jest procesem, gdy komputer zapisuje pliki na dysku bez utrzymując wszystko w jednym miejscu. Innymi słowy, jeśli tylko zapisane duży obraz utworzoną w Gimp, Twój obraz może być w pobliżu na środku dysku, a skrót do obrazu, który może być pod koniec, co oznacza, że ​​ma już na dysku, aby znaleźć to. Przynosząc wszystkie elementy niezbędne do wykonywania zadań, które trzeba to jedna z przyczyn dla komputera, aby zwolnić.

Dlatego właśnie trzeba defragmentować komputer raz w miesiącu. Nie chcesz do defragmentacji dysku twardego zbyt często, ponieważ może to spowodować dodatkowe obciążenie elementów mechanicznych wewnątrz komputera i spowodować, że zużywają się szybciej.

Pozbyć się fantazyjne tapety

Być może nie wiedzą o tym, ale zdjęcia z nowym 12-megapikselowy aparat cyfrowy nie są najlepsze dla tapetę. Za każdym razem komputer musi wykonywać działalność, dosłownie musi przerysować tapetę. To wymaga znacznych środków z dala od codziennych zadań obliczeniowych. Choć karta graficzna pracuje na przerysowanie tapetę, to nie działa na zadania, które trzeba go.

Rozważ użycie tapety i motywy, które są dołączone do systemu operacyjnego Windows 7.Dansk, Deutsch, English, Español, Français, Italiano, 日本語, Nederlands, Norsk, Polski, Português do Brasil, Suomi, Svenska