Bezpłatne Porady Computer

Porady przyspieszenie komputera

Czy jesteś jedną z tych osób, które naprawdę nie spędzają czas czyszczenia komputera up? I po chwili komputer zaczyna zamrażać, ekrany o błędach pojawiają się i wywala. Nie bądźcie podobni do mnie i niech się do tego etapu. Można mieć pewne potencjalnie niebezpiecznego uszkodzony plik, który zrobi wiele szkód na komputerze.

Powiedziałbym, że wskazane jest, aby oczyścić komputer co najmniej trzy lub cztery razy w tygodniu, tylko żeby być bezpieczne z powodu korzystania z internetu. Niebezpieczne trojany i robaki mogą tam znaleźć sposób na pulpicie. Należy zachować ostrożność podczas instalowania rzeczy. Czuję Firefox to doskonała przeglądarka w obsłudze i ostrzega, gdy szkodliwe rzeczy, próbujcie dalej. Posiada również sekcji rozwiązywania problemów, w którym można ponownie uruchomić i to dostaje to działa jak nowy. Jeśli przyjrzeć się po komputerze można znaleźć programy na nim, które naprawdę pomagają przyspieszyć i dbać o wszelkich potencjalnych zagrożeniach. Nie jest konieczne, aby wziąć komputer do sklepu, w dużej ulicy, jak będą robić tylko to, co można zrobić w domu, a potem bardzo często masz zmarnowane pieniądze.

I nie wiem, czy są tego świadomi, ale nie jest to program na komputerze o nazwie defrag. Co to robi to posprzątać cały komputer. Pliki mogą łamać na mniejsze kawałki i przebrać się, wzruszony i dużo dobrych rzeczy może się zniszczony. Pliki mogą zostać uszkodzone, a to może doprowadzić do ostatecznego załamania systemu. Więc jest to dobry pomysł, aby zrobić to w sposób regularny.

Aby uzyskać dostęp Defrag

Kliknij na początku. Następnie, w polu wyszukiwania wpisz fragmenter dysku.

kliknij na ten

Box pojawi się i kliknięciu na defragmentacji.

To może trochę potrwać, w zależności od tego, jak często to robić. To jest bardzo ważne, aby zrobić często po prostu zachować coś ze spowolnienia komputera.

Inną rzeczą, jeśli przejdziesz do menu Start i przejdź do panelu sterowania. Następnie Opcje internetowe. Kliknięcie na historii przeglądania, aby usunąć wszystkie pliki cookie, które mogą być dzięki czemu komputer działa wolniej

Aktualizacje systemu Windows

Zawsze należy sprawdzić, czy komputer jest w pełni zaktualizowany, ponieważ wiele z nich oferuje wiele ochrony i mogą przyczynić się do utrzymania szkodliwego wirusa w szachu, a przynajmniej uznają to, co dzieje się na komputerze.

aktualizacji Windows, kliknij przycisk Start

Rodzaj okien aktualizacje

Rozpocznij aktualizacje systemu Windows i kliknij OK

Gdy zmiana kończy trzeba zrestartować komputer, tak że przynosi wiele rzeczy w stanie.

Registry Cleaner

Po zrobieniu tego wszystkiego musisz czyszczenia rejestru. Jeśli uważasz, że z komputera, jak dużą bibliotekę. Wszystko jest przechowywane na dysku C w tym przypadku. Jeśli zainstalować lub odinstalować z komputera jest oczywiście dokonane przez tych zmian tak wiele plików mieszają się. Nie mogą być również uszkodzone pliki tam i nieleczona może prowadzić do awarii systemu i naprawy kosztowne.

Sekcja bagażnika to kolejna rzecz, która może się bardzo często z wyczyszczone zapasowej. Jeśli nie wiesz, co robisz, może w efekcie płacić kosztownych napraw i bardzo często są przeładowane.

Programy na komputerze można uruchomić po włączeniu komputera. Nie jest konieczne, aby mieć je wszystkie wyjścia na raz, Ponieważ będziesz używać zbędnych pamięć, a to może prowadzić do uruchamiania komputera spowolnienia.

Aby wyłączyć niektóre z nich kliknij Start

W polu Rozpocznij ms config typu

Przeczytaj ich opisy i sprawdzić wszystkie programy, których nie potrzebujesz. Te, do sprawdzenia to zazwyczaj posłańcy drukarek i gry.

Kup sobie dobry program antywirusowy i oprogramowanie typu spyware. Nie należy pominąć ten krok, jak warcaby wirusów są ważne. Wiele osób ma wiele z nich, ale wystarczy dobry jeden i jeden dla złośliwego oprogramowania. Ale czy to sprawdzić w Google. Znalazłem mogą kolidować ze sobą, jeśli masz zbyt wiele na i że może spowodować inny zestaw problemów.

Wtedy ostatni wszystkim uruchomić czyszczenia rejestru. Znalazłem dobry jeden nazwie Max Utilities, który pobiera w ciągu dwóch minut. Jest to również poparte wieloma nagrodami, Używa Bądź bezpieczny technologii, a to oznacza, że ​​komputer jest w 100% bezpieczny i nie zawiera żadnych zagrożeń. Po zrobieniu tego wszystkiego trzeba mieć komputer, który jest odrestaurowanym jeszcze raz i jeśli spojrzeć po niej trafisz to od lat. Miałem kopalni ponad pięciu lat jest on nadal działa jak nowy.

Korzyści dla Max Utilities. To pliki do pobrania w ciągu dwóch minut, rejestru unclutters, naprawa niebieski ekran, błędami X, dll błędów, poprawia komputer, Rozwiązuje PC wywala, zatrzymuje denerwujące komunikaty o błędach, Jeśli masz problemy z komputerem powolnym systemem jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie a najlepsze jest to, że `s za darmo spróbować.Dansk, Deutsch, English, Español, Français, Italiano, 日本語, Nederlands, Norsk, Polski, Português do Brasil, Suomi, Svenska