Bezpłatne Porady Computer

Do czyszczenia rejestru systemu Windows

Rejestr jest częścią systemu operacyjnego Windows i jest depozytariuszem szczegółów dotyczących systemu. Jest to baza danych, w którym informacje o konfiguracji sprzętu i oprogramowania i różnych innych programów są przechowywane.

Uaktualnianie rejestru jest stałym procesem ciągłym, gdy komputer jest w użyciu i kiedy programy są zainstalowane lub odinstalowane. Zawsze są jakieś zmiany w ustawieniach komputera i aplikacji rejestru jest aktualizowana również.

Jak można się domyślić, w okresie czasu rejestru zostanie wypełniona informacjami, z których część jest nieprawidłowy, zbędne lub niekompletne. Ten materiał nie jest już wymagane i wykorzystuje cenną przestrzeń, a także zaśmiecania rejestru systemu Windows. Jak to się dzieje, że system operacyjny stwierdzi, że coraz trudniej znaleźć i pobrać informacje uznane za niezbędne.

Rejestr jest więc coraz większe z niepotrzebnego materiału i jego działanie zaczyna się pogarszać, to z kolei szkodzi całą wydajność systemu Windows. Na tym etapie to prawdopodobnie potrzebujesz do czyszczenia rejestru systemu Windows.

Problemy rejestru błędów, które pojawiają się m.in.:

Site wywala błędy aplikacji i wielokrotnym
System Windows nie może uruchomić się w czasach
Komunikaty o błędach występujących wielokrotnie
System bardzo wolno reagować i stale przeciążenie
Pracy i start-up speed slow

Jeśli któryś z nich się z tobą dzieje to jest prawdopodobne, że w rejestrze jest problemem i wymaga czyszczenia, aby Twój komputer pracuje na rozpoczęcie optymalnej sprawności ponownie. Jedną rzeczą, jaką możesz zrobić, to zapłacić zawodowych spojrzeć na to co może być kosztowne.

Jeśli robimy to ręcznie samemu może obejmować czasochłonne i uciążliwe zadanie konieczności ponownego formatowania dysku twardego, a następnie ponownie zainstalować wszystkie aplikacje i programy.

Najbardziej opłacalne, najszybszy i najprostszy sposób na naprawić rejestr jest użycie do czyszczenia rejestru systemu Windows. Ważne jest, aby wiedzieć, co chcesz w swoim czyszczenia rejestru oprogramowania systemu Windows przed zakupem jak istnieje sporo rejestru programy tam.

Poniżej znajdują się okna Registry Cleaner oprogramowanie podstawowe cechy należy zwrócić uwagę.

Tak, jak łatwo jest używać?

Nie chcesz trochę uciążliwe czyszczenia rejestru oprogramowania, które jest trudne do zrozumienia. To powinno być łatwe w instalacji i obsłudze, dzięki czemu można uzyskać najlepsze z niego. Ostatnio to jest mieć coś, czego nie rozumiesz, dysk do zainstalowania, a nie będzie działać tak, jak chcesz.

To po prostu usiąść na twardym dysku i nic nie robić i nie będzie wykorzystany do jego pełnego wykorzystania. W przeglądarce musi być coś, co jest łatwe do pobrania i łatwe do zainstalowania. Należy również być łatwe do zrozumienia programu i powinny działać sprawnie na komputerze.

Koszt oprogramowaniem naprawy rejestru

Jednym z najbardziej istotnych czynników, gdy patrząc na czyszczenia rejestru to jest budżet. Chociaż nie jest głównym czynnikiem decydującym koszt nadal musi być brane pod uwagę. Chociaż można kupić tanio, a nawet dostać bezpłatną czyszczenia rejestru systemu Windows nie mogą być najskuteczniejsze dla Twoich potrzeb i może mieć ograniczone możliwości i funkcje. Sprawdź różne czyszczenia rejestru przed zakupem. Rozejrzeć się i sprawdzić opinie w Internecie. Dobrym rozwiązaniem masz jest dostać darmowy skanowania rejestru z jednego lub więcej narzędzi rejestru dostępnych.

To pokaże, ile dokładnie usterki są na komputerze, a które błędy rejestru zdobyli. To również daje wielkie wskazanie, co każdy rejestr narzędzie jest w stanie jest w stanie i czy byliby stosunek ceny do jakości. Czytając Registry Cleaner Recenzje można uzyskać dobry obraz tam możliwości, ale także, jakie problemy występują.

Funkcje rejestru Windows czystsze

Oczywiście jednym z najważniejszych aspektów swojego narzędzia naprawy rejestru będzie produkt. Oni wszyscy mają tam własne odrębne cechy, które określa różnicę z jednego do drugiego. Prawie wszystko będzie na bieżąco rejestr błędów i oczyścić niepotrzebne pliki.

Wszystkie narzędzia naprawy rejestru powinien mieć wybór funkcji, aby to zrobić. Nie zawsze tak jest, a niektóre tańsze oprogramowanie naprawy rejestru tylko sprawdzić błędy, ale nie będzie ich czyszczenia. Niektóre środki do czyszczenia rejestru mają dodatkowe programy, które obejmują rozruch menedżerów lub nawet Dodaj / Usuń Program Manager.

Automatyczne lub na zamówienie sprzątanie

Jedną z rzeczy, które mogą dyktować, co kupujesz to, jak często używasz komputera. Niektóre oprogramowanie naprawy rejestru można dostosować, który oferuje Ci elastyczność skanowania rejestru tak często lub tak mało jak to konieczne w zależności od potrzeb.

Chociaż najlepszym rozwiązaniem jest umożliwienie czyszczenia rejestru systemu Windows tylko, co robi i czyszczenia rejestru automatycznie. To prowadzi nas do następnego punktu.

Utwórz kopię zapasową rejestru automatycznie

Ważne jest, aby używać do czyszczenia rejestru systemu Windows, która będzie generować punkt przywracania systemu i automatycznie utworzyć kopię zapasową rejestru. Jeśli nie chcesz stracić żadnych danych, to te cechy są koniecznością.

Najlepsze narzędzia naprawy rejestru tworzenia punktów przywracania systemu i automatycznego tworzenia kopii zapasowych rejestru, tak aby w przypadku możliwości jest problem, to możesz wrócić do wcześniejszego stanu, gdy rejestr był operacyjnego dobrze. Celem programu jest ułatwienie życia dla Ciebie, więc oprogramowanie, które nie oferuje tych funkcji nie jest to co powinno chcesz.

Obsługa klienta

Jedną z głównych cech należy zwracać uwagę jest obsługa klienta. Mimo dobrych czyszczenia rejestru mają duże możliwości powinny one również doskonałą obsługę tworzenia kopii zapasowej w postaci obsługi klienta.

Nie tylko powinny one być w stanie odpowiedzieć na pytania dotyczące oprogramowania przed zakupem, ale czyszczenie rejestru oprogramowania należy również zapewnić 24/7 telefonu usługę tworzenia kopii zapasowych, aby oczyścić wszelkie problemy posprzedażnych również.

Można przetestować obsługi klienta przed zakupem, a jeśli są one nie mają szybki, uprzejmy i skuteczny system pomocy, a następnie nie kupić tam do czyszczenia rejestru systemu Windows.Dansk, Deutsch, English, Español, Français, Italiano, 日本語, Nederlands, Norsk, Polski, Português do Brasil, Suomi, Svenska